ГоловнеПопулярнеОбираємо ліжко для малюка

Поради для батьків, на що звернути увагу при виборі ліжка для дитини, з яких матеріалів краще купувати місце для дитини.

Настала мить, коли необхідно обирати ліжко для Вашого новонародженого малюка. Батьки повинні звернути увагу на значну кількість факторів, аби вашому малюку наснилися лише солодкі та цікаві сни.

Багато мам зовсім не збираються купувати ліжечко, плануючи сумісний сон з малям. Але перевірено часом – ліжко все ж знадобиться.

Сьогодні на ринку для найменших пропонують ліжко-люльку. Це зручно. Та все ж врахуйте, що за декілька місяців і в люльці дитині буде замало місця. Тому практичнішим буде купити дитяче ліжко, що розраховано для дітей до 3-х річного віку. У подібних ліжечках поєднуються і люлька, і звичайне ліжко.

На що звернути увагу в першу чергу? Потурбуйтесь про безпечність матеріалу, з якого виготовлене ліжко. Не полінуйтесь перевірити в магазині документи, які підтвердять його безпечність для малюка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Відпочинок 2014: українці обирають тури без росіян. Росіяни прикидаються білорусами

Також важливим критерієм є конструкція ліжка. Для дітей категорично забороняються гострі кути, а відстань між боковими палицями має бути не більше 7 см. Якщо ліжко виготовлено із дерева, уважно огляньте і переконайтеся, що немає задирок.

Зручно, якщо конструкція ліжечка передбачає зміну висоти матраца, а також рухливий передній борт. Погодьтеся, коли дитинка маленька, незручно вкладати чадо в глибоке ліжко, а передній борт перестане бути потрібним, коли малюк навчиться самостійно лягати в ліжко.

Не менш важливим є вибір матраца. Необхідно, щоб він був рівним, в міру жорстким та виготовлений виключно з натурального матеріалу. Натуральним також має бути і наповнювач. Добра слова ходить про матраци з кокосовою стружкою. Вони є найбільш практичними у використанні, натуральними і в міру жорсткими.

Не оминемо увагою і постільну білизну. Навіть не оговорюється, що вона має бути з натуральної тканини. Колір необхідно вибирати з пастельних тонів, аби не збуджувати нервову систему малюка. З практики відомо, що знадобиться мінімум два комплекти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Места, в которые не стоит ехать отдыхать летом

Наступним кроком буде вибір подушки та ковдри. За словами лікарів дитині на першому році життя подушка не потрібна, оскільки потім можливе викривлення хребта. Ковдри знадобиться дві: шерстяна і синтепонова. З практики – багато малюків уві сні розкриваються, мама турбується, що малюк змерзне, відповідно сама спить погано. Практично використовувати затиски для ковдри.

Останнім часом модним стало використання балдахіну. Річ необов’язкова, проте має гарний вигляд. У практичному сенсі він слугує захисником від яскравого світла, комах та протягів. Колір краще вибрати не дуже яскравий, надайте перевагу ніжним пастельним тонам.

Ми розглянули основні критерії. А далі – справа Ваша. Вдалого вибору і солодких снів вашому малюку!

Щиро Ваша, “Електронна книга скарг України”😉

reaction.ua@gmail.com:підписка

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!