ГоловнеНаписати скаргу

Найпопулярніші записи

Написати скаргу можна нам! Якщо Ви вперше на ресурсі – читайте.
kniga-skargНаписати скаргу з будь-яких причин може будь-хто на ресурсі «Електронна книга скарг України» – подивіться, в правому кутку Вашого екрана є червоний прямокутник із написом “Написати скаргу”. Клікайте – і пишіть нам скаргу.

Ви можете написати скаргу на ігрові автомати, які встановлені у Вашому будинку, на наркоманів, які облюбували Ваш під’їзд, на бездіяльність комунальних служб, якщо вимагають хабар, якщо зламали ніготь в салоні краси.

Ми підкреслюємо, що скарга може бути різного типу, не залежно, на скільки вона глобальна.
Цей ресурс – це віртуальний місток між людьми, які мають проблеми і журналістами, які шукають таких людей.  Журналісти шукають людей не тільки з проблемами національного масштабу, а й тих, хто має невеличкі проблеми.

Що буде, якщо я написав скаргу?

Якщо Ви знайшли час написати скаргу і залишили свої контактні дані – то знайте, можливо, журналісти зацікавляться Вашою проблемою і висвітлять їх. Деякі телеканали дивляться депутати, міністри, президенти, міліціонери – усі вони теж люди, а значить, що Вашу скаргу, яку Ви залишили – побачать і вони, що в свою чергу може змусити їх попрацювати над вирішенням саме Вашої проблеми.

Написати скаргу і не залишити контактні дані

Ми дуже цінуємо Ваше бажання про нерозголошення особистої інформації, тому, якщо Ви бажаєте залишити скаргу анонімно, радимо зробити це через відповідний пункт меню. Його можна знайти з правого боку екрана, натиснувши на кнопку «Зворотній зв’язок».

Так написати скаргу, якщо Ви боїтеся наслідків, краще, ми передамо її до рук журналістів, які з Вами зв’яжуться, якщо їх зацікавить ця проблема. Знайте, що якщо Ви вирішили написати скаргу анонімно – ми можемо її опублікувати, але без відомостей про Вас, з відповідною позначкою, що журналістам, яких зацікавить Ваша проблема, ми надамо контактні дані – попередньо попередивши і отримавши про це згоду від Вас.

Написати скаргу на інші сайти

Ви можете написати скаргу на ресурси, що схожі з нашою тематикою. Але чим «Електронна книга скарг України» відрізняється від них, так це тим, що ми співпрацюємо з журналістами. В наших спільнотах, в які Ви теж можете додатися «Фейсбук» або «Вконтакті» є представники ЗМІ. Публікуючи Вашу скаргу, адміністрація сайту приймає рішення чи опублікувати її додатково в цих спільнотах, чи ні. Але це в жодному разі не значить, що залишена Вами скарга залишиться  поза увагою журналістів.

Написати скаргу в міліцію/на суддю, тощо

Оскільки на наш ресурс часто заходять люди з пошукових систем в пошуках заяв про написання скарг у відповідні органи, ми радимо, окрім того, що туди писати, залишити копію скарги і тут. Адже окрім міліції, яка безумовно допоможе, є журналісти, яких часто називають 4-ою владою.

Щиро Ваша, «Електронна книга скарг України»;) Написати скаргу легше, ніж Ви думаєте!

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК