ГоловнеНайізольованіші будинки світу

Найпопулярніші записи

Навіддаленіші будинки світу на неосяжних берегах і недоступних вершинах скель

Найдивніші будинки світу з точки зору їхнього розташування. Деяки з них були побудовані на ізольованих островах, деякі на вершинах недоступних гір.

Почнемо наше турне з фотографії монастиря на острові Скопелос. Ті? хто бачив фільм Mamma Mia – впізнають його. Адже саме цей монастир був показаний в кінці фільму. Навіть є кафе поруч? яке і називається «Mamma mia’s dream».

Фото: Fotolia.com\ Скопелос, Греція

В Ісландіє є острів на якому побудували будинок. Але бажання стати недоступними – не здійснилося, принамні, про це можна судити з постійних фотографій з гелікоптерів чи яхт, які пропливають поруч. Постійні дискусії в інтернеті не дають покою мирно існувати цьому будинку. Цей будинок розташовний в 9-и кілометрах від берегу. В 1953 році це був будинок для полювальників, сьогодні ж гордість жителів Ісландії

islandia

А цей замок у Франції має назву Chateau de Costaeres. В кінці XIX сторіччя його побудував польський математик, інженер і винахідник Bruno Abakanowicz. Знаходиться ця архітектурна пам’ятка в провінції Бретань поблизу містечка Плуманак.

zamokЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Історія виникнення світових логотипів одягу

В Сербії на річці Дріна на живописному і, погодьтеся, незвичному місці побудований дерев’яний будинок. Його побудували місцеві жителі всього-на-всього для відпочинку. Але зараз він є визначним місцем в Сербії. Побудували його ще в 1968 році.

serbiaНа південному узбережжі острову Кос у своїй вищій точці, знаходяться руїни фортеці, яка колись захищала від нападів піратів Коса. У другій частині острова можна побачити церкву Святого Миколая,  покровителя моряків і рибалок.

Little island Kastri near Kos, Greece
Грецький острів/фото: Fotolia.com

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Робота на дому: як з Вас витягують останні гроші?

На вершині вертикальної скелі є невелика церква, побудована близько VIII століття. Сходи, які ведуть на вершину, називаються “Сходи в небо”. Цікаво, що понад 20 років, в цьому місці живуть грузинські ченці.

Грузія/фото: Licencja CC by Levan Nioradze, flickr.com)

У Греції Ви можете помилуватися монастирями побудованими на крутих скелях. У горах Фесалії на півночі Греції знаходиться унікальне місце під назвою Метеори. З грецької “meteorа” перекладається як “літаючий у повітрі”, і це дуже точне позначення для однієї з головних визначних пам’яток Еллади. Метеори – це християнські монастирі, побудовані на гігантських обривистих скелях і велично спрямовані в небо. За деякими даними, перші споруди були зведені ще в XV столітті, а відлюдники з’явилися тут ще в 950-х роках. Вони піднімалися на кам’яні масиви за допомогою дерев’яних підмостків, укріплених на балках.

meteorsНа острові Светла Нєдєля знаходиться храм з такою ж назвою, що і сам острів. Як багато інших місць в Чорногорії, з цим островом і церквою пов’язана дивовижна легенда. Вона оповідає про те, що колись на цьому острові під час шторму дивом врятувалися моряки. Сталася ця дивовижна подія в останній день тижня – неділя, а по-сербськи це слово буде звучати саме як «Нєдєля», тобто церква була освячена на честь Святого Воскресіння.

nedelia

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК