ГоловнеПопулярнеМобілізованих бійців направили в Луганськ, хоча по документах вони в Рівному

Лист від дружини мобілізованого солдата. Для журналістів є контакт. 

На “Електронну книгу скарг України” написала Марина Лопуга, вона переконує, що її чоловіка мобілізували в гарячу точку Луганська, але по документах він знаходиться на одному з полігонів Рівненщини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Про демобілізацію мобілізованих бійців: коли повернуться мобілізовані?

Ось її лист:

“Мій чоловік у складі 51-ї механізованої бригади із Володимир-Волинської військової частини проходив навчання на Рівненському полігоні, після чого був напрвлений в Луганськ, і зараз в складі 24-їбригади бере участь в АТО, хоча за документами ці солдати і досі на Рівненському полігоні.

Їх завезли на блокпост, показали список з їхніми прізвищами ( без підпису і печатки ) і сказали, що тепер вони учасники бойових дій, а їх командир в Рівному стверджує дружинам, що їх чоловіки на Рівненському полігоні.

Прошу Вашої допомоги, тому що, ніде не можу почутині пояснень, ні коментарів, а солдати навіть не знають , де знаходятьться”.

Контакт для журналістів: 0961229987

Щиро Ваша, “Електронна книга скарг України”;)

reaction.ua@gmail.com:підписка

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!