ГоловнеМіліціонерам мстять обмальовуючи тротуари

Після безладів в різних містах України – жителі взялися обмальовувати тротуари з образми до правоохоронців.

Україну в різних областях стрясують бунти невдоволених роботою правоохоронців. Буквально вчора міліцейський відділок розтрощили на Миколаївщині. Там, за попередньою інформацією, чоловіки-міліціонери відвезли 29 річну жінку  до лісосмуги біля села Сирове, по дорозі обидва правоохоронці жорстоко били її, а вже у лісосмузі її витягли з авто і продовжили бити втрьох.

Дівчина розповіла також, що тоді її заштовхали назад у машину і Євген Д. і Дмитро П. зґвалтували її. Водій таксі участі у зґвалтуванні не брав, але каже постраждала, бив її по голові навіть у той момент, коли її ґвалтували.

Сьогодні Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко почав свій виступ у Верховній раді, саме з подій на Миколаївщині:  “Чому МВС не відреагувало вчасно? До органів внутрішніх справ щодня надходять повідомлення про 10-15 тисяч правопорушень… Через приховування об’єктивної інформації міністерство із запізненням відреагувало на злочин”.

Два дні тому, на скриньку “Електронної книги скарг України” написала жителька Трускавця  Олена: ““До мене додому прийшла міліція, як мені стало відомо, зловживаючи службовим становищем прийшли вони НЕ в службовий час! Один з них говорив, що йому потрібний мій брат, для того, щоб забрати його у відділок, мовляв, він скоїв якийсь злочин — хоча це не правда!”.

А вже сьогодні надіслали фотографію, як місцеві жителі, того ж таки Трускавця, вирішили боротися із свавіллям тамтешніх міліціонерів – вони розписують тротуари написами “Больше ментов, меньше порядка”.

truskavec-mest'-milicija-mstjat-ljudi-pravoohraniteli

В місті Ірпінь ні міліціонери, ні сам місцевий мер не може нічого подіяти з місцевими забудовами. Там, замість зелених зон, забудовники вирішили будувати будинки, а не дбати про дитячі майданчики чи парки. Жителі зібравшись разом влаштували мітинг, як вони запевнили, поки що “солодки”, а якщо ситуація  не зміниться, то протести можуть бути схожими на Турецькі. Місцеві владі вони принесли цукерки.

truskavec-mest'-milicija-mstjat-ljudi-pravoohraniteli-pogroz

В інтерв’ю програмі “Гроші”, мер Ірпіня зізнався, що він “так само, як і жителі беззахисний, можливо, навіть більше”. Жителі роздавши турецькі солодощі пообіцяли, що поки що протест мирний, але він, згодом може перерости в більш емоційні дії.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!