Всі скаргиГоловнеДержавні органиМаленькі мародери з Одеси в Українській армії

“Ми вже писали до редакції “Електронної книги скарг України” про корупційні схеми чиновників Міністерства оборони у тому числі начальника КЕВ м. Одеси підполковника Дмитра КОНЮХОВА, та не зважаючи на десятки кримінальних справ, останній не припинив свою протиправну діяльність, а навпаки тільки посилив її.

Обставини пов’язані з епідемією COVID-19 та дефіцитом бюджетних коштів на її подолання, не зупинили КОНЮХОВА цинічно та відкрито «дерибанити» державні кошти.

Зокрема, 27 березня 2020 року начальником КЕВ м. Одеса, підполковником Конюховим Д.В., укладено два договіру з ФОП Щур на закупівлю спеціалізованої хімічної продукції – концентрату «антихлор Люкс» в кількості 100 літрів на загальну суму 82 тис. грн. В той же день підполковник уклав договір з ФОП Бойченко на закупівлю 50 літрів цього же хімікату аналогічною вартістю.

Тим часом, буквально в той же день Гороховська ЦРЛ закупила цей концентрат по 380 гривень за літр, а днем раніше за аналогічною ціною його закупила клінічна лікарня швидкої допомоги у Львові.

 

Іншими словами, в КЕВ м. Одеси з кожного з 150 літрів концентрату, вивели з бюджету по 440 гривень, сумарний результат цієї схеми складає      66 тис. гривень за один день, які розійшлися по кишенях учасників закупівлі.

Якщо вивчити інші закупівлі КЕВ м. Одеси, можна наштовхнутися на низку не й менш цікавих і «прибуткових» для КОНЮХОВА схем.

Зокрема, 23 грудня 2019 року КОНЮХОВ підписав договір закупівлі у ФОП Павлова сталевих труб на загальну суму 97,9 тис. гривень, по 27, 4 тис. гривень за тонну.

Реальна вартість цих труб при цьому на той момент – від 15,6 до 15,8 тис. гривень за тонну.

Результат схеми – 42,2 тис. гривень, виведених  «в тінь». При цьому, тільки у 2019 році ФОП Павлов працюючи таким чином з КЕВ м. Одеси, завдяки КОНЮХОВУ, заробив понад 1, 3 млн. гривень.

Крім того, знову ж таки в грудні 2019 року КОНЮХОВ закупив у ще одного «улюбленця», ФОП Бойченка, модульні автоматичні вимикачі 1Р25А, 1470 штук по 68 гривень за одиницю. Загальна сума договору – без малого фактично 100 тис. гривень.

Тут математика ще простіше зазначена сума ділиться на два і ми  отримуємо реальну ринкову вартість вимикачів, яка складає від 32, 85 грн. до 38, 40 грн. за штуку. А понад 40 тис. гривень знову зникла в кішенях учасників.

Абсолютно така ж історія з закупівлею протипожежних дверей.           19 березня 2019 року КОНЮХОВ закупив у ФОП Щура дві двері по 19,8 тис. гривень за штуку, а в листопаді 2019 року ще шість у ФОП Павлової по       16, 3 тис. гривень, а всього на загальну суму 97, 8 тис. гривень.

На даний момент аналогічні двері продаються в інтернеті по 7,7 тис. гривень за штуку.

Сумарний збиток від даних угод бюджету – близько 76 тис. гривень, які також осіли в кішенях.

Звертаємио увагу, що ФОП Павлова в плані бюджетних закупівель теж працює виключно з КОНЮХОВИМ, і напрацювала вже за 2018-2019 роки на 1,5 млн. гривень. З ФОП Щур така ж ситуація – бюджетні закупівлі для КЕВ м. Одеси за 2016 – 2020 роки складають понад 2,7 млн ​​гривень.

Ще один «фаворит» Дмитра КОНЮХОВА – ФОП Радев, який почав працювати з КОНЮХОВИМ з жовтня 2019 року і за цей час встиг поставити КЕВ м. Одеси одинадцять опалювальних котлів «КСТБ-80», дев’ять за 49 тис. гривень і ще два вже по 54 тис. гривень.

Цікаво, що на своєму сайті Юрій Радев пропонує купити ці ж котли всім бажаючим за ціною 43 тис. гривень за штуку. Дивно, але ніде немає позначки, що для КЕВ м. Одеси ціна значно вище.

Дана вартість так само підтверджена виставленим Радевим рахунком-фактурою від 17.04.2020 року, де ціна одного виробу також становить 43 тис. гривень.

Аналогічні факти укладення договорів КЕВ м. Одеса на придбання  матеріальних засобів по завищеним цінам мають місце з іншими суб’єктами підприємницької діяльності, які пов’язані виключно з керівництвом КЕВ м. Одеси”, – написали наши читачі.

Контакт для журналістів на вимогу.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!