ГоловнеLook СРСР: Навіщо килими на стінах?

Ми розкриємо таємницю, навіщо вішали тоді і чому висять досі?

Тривалий час у кожній радянській сім’ї, в кожній типовій квартирі були типові гарнітури, дивани з однаковою оббивкою і навіть типові люстри. У оздобленні інтер’єру теж не було різноманітності – килим на стіні, килим на підлозі, плетені серветочки на телевізорі і столах або тумбах.

Та якщо згодом дизайн почав змінюватися, то килими і досі можна знайти в багатьох квартирах, навіть, які після ремонту. Царство килимів — це однозначно СРСР, але як буде гірко тим, хто дізнається зараз, що килим на стіні, насправді не радянська мода. СРСР — був багатонаціональним. А в країнах сходу килими служать прикрасами, і не тільки стін. До сьогодні, наприклад, в Туркменістані, святкують день килиму.

Версій, які б  пояснили радянську моду на килими є п’ять:

1) Не було куди подіти гроші. Запасалися килимами по можливості, а коли їх не було куди подіти, вішали на стіни, з думкою про дітей, мовляв, виростуть буде їм.

kulim

2) Для утеплення. В більшості випадків їх вішали на ту стіну біля якої знаходилося ліжко.

kulim-stina

3) Шумоізоляція. Це було особливо актуально в комунальних квартирах.

kulim-stina-funkciya

4)Дефекти і дизайн. Килими також могли вішати на стіни, щоб приховати їхні дефекти і, звичайно, клим на стіні комусь міг дуже подобатися.

kulim-stina-funkciya-deffekt

5) Рівень достатку. Хороший і дорогий килим на стіні міг не тільки захищати від холоду, а й показати рівень багатства його володаря.

kulim-stina-funkciya-deffekt-foto

 А чому ж досі тішать око килими на стінах?

Одна з причин, це тому, що знявши килим доведеться робити ремонт – буде видно, що він там був;) Може вони досі висять, тому що не хочеться викидати пам’ять, а може шкода грошей витрачених колись на нього;)

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!