ГоловнеЛікувальний пшик: як на нас заробляють аферисти

Циліндри фараона, труси від імпотенції, магічні браслети. Ваші гроші в небезпеці.

В інтернеті є маса цікавих речей, які, якби дійсно б працювали – принесли багато користі. Але, на жаль, це лишень видумки аферистів, які полюють на Ваш гаманець. Усі товари, які нижче будуть описані навряд чи працюють, запевняють користувачі Інтернету. На різних форумах ,чатах, ми знайшли тих людей, які повірили продавцям і придбали звичайний шматок матеріалу вдвічі дорожче.

trusiПочнемо з унікальних трусів. Як стверджує автор оголошення, така білизна потрібна чоловікам якщо у них є простата, імпотенція й інші проблеми з організмом. Оголошення починається із фантастичних слів «Чоловічі труси з біофотонами».

Біофотони, наші любі читачі – це така нанотехнологія, яка виманює з Вас гроші. Слово біофотони – використовується все частіше в різних його проявах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Магічне здирництво грошей у пенсіонерів. Рецепт від Марії Дюваль

Наприклад, окуляри з біофотонами, які теж, знімають втому, полегшують життя, для жінок створюють прокладки з біофотонами, є й шкарпетки, рукавиці. Здається, що цю технологію видумали, наймозковитіші китайські голови. І головне, що навіть, якщо продивитися в пошукових системах, що таке біофотон – натрапляєш навіть на сайт – біофотонів. І, звісно, ознайомлюєшся із його магічними властивостями. Ось, як пояснюють  на зацікавлених сайтах, що таке біофотон.

Биофотоны – это современные материалы, которые были получены из разнообразного природного и растительного сырья. Технология производства заключается в мгновенной заморозке до сверхнизких температур и измельчении биосырья на сверхзвуковых мельницах. В результате получается масса некристаллических, измеряемых в нанометрах супермелких частиц, которые способны излучать биоволны длинной 5-25 мк.

Головні споживачі таких товарів – люди поважного віку, які вже втомилися відвідувати поліклініки, а одна пілюля чи нанотехнологія, чи біофотон, яка знімає всі негаразди, хай там коштує мільйони, але  потрібна. Тому не думаючи скуповують усі товари. Для більшої переконливості – можуть надати і сертифікати таким білизнам. Але, щодо корисних властивостей – там нічого не написано.

Тільки те, що для шкіри, така білизна, не буде погано. Це такий самий сертифікат, який отримують й інші магазини з продажу білизни.

sertifikat

РЕЗИНА НА РУЦІ: ДІЯ ЧИ ВИДУМКА?

brasletІнший товар, в якому не передбачено біофотону,  тим не менш є супер-пупер лікувальним. Резиновий браслет різних кольорів. Сьогодні в столичних супермаркетах можна натрапити на такого роду аксесуар. Коштує він близько 250 гривень і, як запевняють, етикетки – він лікує сердечні хвороби, змушує кров циркулювати правильно, зміцнює імунну систему і, ще близько 20 пунктів, які можна вилікувати чи захистити в організмі за допомогою такого браслету. Тут вже і говорити нічого. Це звичайна резинка, яка розрахована на те, щоб виманити з Вас гроші. Ніякими цілющими властивостями він не володіє. На жаль…

І третій лот – циліндри фараона. Ну тут вже більш серйозно – навіть відео можна подивитися, як гіпнотизують людей, щоб вони все ж таки повірили в ці магічні циліндри.

Що це за два конуси в руках, досі ніхто не може пояснити, так написано на сайті. Але люди, які їх продають, звичайно розгадали секрет, тільки їм це вдалося і, тепер вони хочуть ним поділитися за невеличку суму. Користувачі, які придбали ці циліндри Фараона – як завжди, діляться на два табори – які запевняють, що вони працюють і ті, що навідріз з цим не згодні. Вичерпну інформацію з приводу цих циліндрів можна прочитати ось за цим посиланням: zerkalov.org.ua/node/5180

Рекомендуємо: “Інтернет аферисти

Ми не стверджуємо, що такі пояси не лікують, а лишень говоримо, що немає доказів тому, що дійсно вони потрібні нездоровому чоловіку. Можливо, це лишень плацебо. Головне, аби діяло, а не навпаки, зробило ще гірше.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!