ГоловнеКорупційні схеми чиновників Міністерства оборони тривають

Завдяки публікації статті  «Корупція в Міноборони. Хто добудує військове містечко в Одесі….», 22 квітня 2019 року на каналі 1+1 в програмі «Гроші» вийшло журналістське розслідування «Жахливі умови життя військових і крадіжки на будівництві армійського житла» де показано яким чином у розтрощених, прогнилих, покритих пліснявою  гуртожитках, проживають діючі військові, учасники бойових дій та зустрічають старість ветерани, інваліди військової служби, разом з членами сімей, у порівнянні з життям військового чиновника з кримінальним минулим – начальника Квартирно-експлуатаційного відділу м. Одеси підполковника Дмитра КОНЮХОВА, який у 2013 році був засуджений за тяжкий корупційний злочин.

Зазначене журналістське розслідування мало суспільний резонанс, але нажаль Міністерство оборони України не звернуло на це уваги. Під час знаходження Дмитра КОНЮХОВА на посаді  начальника КЕВ м. Одеса, станом на квітень 2019 року, за недбале ставлення до військової служби, зловживання владою та службовим становищем, службове підроблення, привласнення та розтрату майна тощо, порушено 6 кримінальних проваджень.

Більш того, 22 жовтня 2019 року Військовою прокуратурою Одеського гарнізону внесено до Єдиного реєстру досудового розслідування кримінальний злочин, передбачений ч. 3 ст. 425 КК України відносно посадових осіб Квартирно-експлуатаційного відділу м. Одеси, які неналежним чином прийняли виконані роботи, турецькою компанією «FEKA Cons.Co» на підставі укладеного з трастовим фондом НАТО договору № LB -UM / 4500389459 в рамках програми Україна – НАТО на території військової частини А2756 (м. Одеса, вул. Хутірська, 99), у зв’язку з чим державі заподіяно істотну шкоду в умовах особливого періоду.

З причини безконтрольності та безвідповідальності з боку Міністерства оборони України, як наслідок станом на грудень 2019 року за вказаними фактами щодо службових та посадових  КЕВ м. Одеса зареєстровано 25 кримінальних проваджень, на що керівництво Міністерства оборони України продовжує не реагувати. Виникає питання, чому посадовим особам Міністерства оборони України не потрібні кваліфіковані, чесні, порядні офіцери, а пріоритет надається «фахівцям» по розпилу бюджетних коштів з кримінальним минулим.

Додаток: список кримінальних проваджень

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!