ГоловнеКікбоксер полює на свою дружину

Найпопулярніші записи

Лист від читача – жінці довелося «залягти на дно» закордоном, щоб врятувати життя собі і своїй дитині.
На «Електронну книгу скарг України» написала Анна, вона переконує, що для неї звернення до журналістів остання надія на справедливість. Вона одинока мати неповнолітньої дитини. Її мрія про щасливу родину стала справжнім жахом, коли чоловік «озвірів» і почав їй погрожувати.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

«Останні сім років я і моє дитя постійно переховуємось від його біологічного батька Тошова Рашида Балійовича, мешканця м.Дубна Рівненської обл. Ми за ці роки пройшли багато терору,принижень і побоїв з його сторони. Декілька разів він намагався мене вбити на очах в дитини, рятували сусіди і дитячий крик. Численні заяви до міліції не приносили результатів. Лише коли він у м.Львові, визначивши наше місце перебування, зламав мені хребет у 2007році (він є чемпіон Європи з кікбоксингу,працював рейдером у м.Києві, лише тоді за допомогою “Критичної точки” його притягнули до відповідальності. На сьогоднішній день, щоб приховати свою судимість, Тошов підробив собі ще один паспорт на ім’я Пахалюка Артема Балійовича, на який зареєстрована зброя. Ці всі деталі наша дубенська міліція знає, але покриває його.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “В столиці мода на обігрівачі, які вибухають за кордоном

Вночі в жовтні місяці він,погрожуючи тим,що сьогодні мій “судний день”, приїхав зі зброєю до мене на розправу, але я встигла зі своїм синочком втекти… наразі я переховуюсь за кордоном, дитину віддала на виховання знайомим в інший куточок країни, щоб він, якщо знову мене знайде, не знайшов хоча б моє дитя… В органи я більше не зверталась, бо мені ще раніше сказали, що коли він знову мені щось зламає чи покалічить, тоді і приходити. Більше я заяв не писала. Що мені робити і куди звертатись, я не знаю. На Україну повертатись боюсь, так як впевнена, що ніхто мені не допоможе з органів, захисту немає. А як МАМА я не маю права допустити, щоб дитя росло без матері сиротою…

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “В Київські області підприємець підпалює сусідам хати, які заважають його бізнесу

У грудні місяці він підпалив квартиру мого тата, поки він та його сімя спали. Заяву вони написали, але ніхто не реагує. Тошов далі їздить спокійно по місту, хоча свідки цього підпалу є. Від мене особисто в райвідділ за останні 7 років було написано майже 20 заяв про побиття різної степені важкості, та декілька заяв від моєї родини, теж про побиття. Тошов тероризує нас і знущається,як хоче. Всі погрози в мене є зафіксовані. В «Критичної точки», в архіві, повинен бути сюжет “Заміж за боксера”. За останній час він та його брат з батьком творять в м.Дубно безчинність, так як їх покриває начальник слідчого відділу Гай Ігор Миколайович. Тошов особисто мені казав, що домовився з ним за 2000у.о,щоб той “прикрив” його справу, коли Тошов прострілив у вересні місяці людині ногу. Брат його самовільно стріляв у центрі з рушниці, зареєстрованій на підробні документи. Про це теж є сюжет в Ютубі.


Але ніхто не реагує і не притягує їх до відповідальності. ЧОМУ пан Гай покриває цих покидьків? У відділку десятки заяв про побиття не лише мене, а реакції немає? Та й заяви дивним чином зникають, інші люди під страхом забирають або бояться писати. Підпал квартири-це замах на життя, а Гай це не розслідує, все куплено!!!
Я Вас молю,допоможіть нам ЖИТИ повноцінним життям,а не ходити в магазин з ножем для самозахисту!!! Багато жаху ми пройшли за ці роки, поможіть!!!Я ХОЧУ ЖИТИ і виховувати свого сина!!!”

Щиро Ваша, “Електронна книга скарг України”;)

reaction.ua@gmail.com:підписка

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК