ГоловнеПопулярнеКартини-вбивці. Найстрашніші картини світу

Про що мовчить мистецтво: картини, які вбивали своїх власників, спалювали домівки та нещадно псували життя.Журналісти “Електронної кинии скарг України” зробили підбірку картин, якими краще не прикрашати домашні стіни- з їхніми власниками завжди ставалися неприємні історії, про них і піде мова.

“Руки тягнуться”. Білл Стоунхем

руки противятся ему

Цю картину ще називають “Руки противляться йому”, саме ця картина здобула славу небезпечної. Одна із міфічних історії, розповідає, що її спочатку знайшли на сміттєзвалищі. Сім’я, що її знайшла, вирішила прикрасити стіни цим полотном. Але вже в першу ніч чотирирічна донька прибігла в батьківську спальню з криками, мовляв, “діти на картині б’ються”. Батьки, заспокоїли доньку і списали це на страшні сновидіння. Але вже наступної ночі знову дівчинка помітила, – картина ожила. Тепер діти на полотні опинилися за дверима, і батько вирішив поставити відеокамеру в дитячий кімнаті. Неймовірно, але відеокамера спрацювала кілька разів, та от зафіксувати активність не вдалося.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Як мобільні оператори крадуть гроші з телефонів

Сумніви історії: Можливо там, за кордоном, сім’ї звикли блукати по сміттєзвалищам і знаходити цікаві речі. А потім ставити відеокамери і проводити власні експерименти. Якби сім’я була заможною, навряд чи, вона б ходила по сміттєзвалищам, а тим паче, приносила щось звідти до дому. Але є й інші історії, які дуже подібні до цієї. Начебто поціновувачі мистецтва забрали картину “руки тягнуться” до дому, і там вже сталося те, що було описано вище.

ПРО КАРТИНУ

Картина була написана Італійським художником Біллом Стоунхеном. На ній зображений сам художник і лялька-дівчина, за дверима десятки рук, які тягнуться до дитини. Сам же хлопчина, наче застиг на момент, не помічаючи їх. Кажуть, що коли цю картину демонстрували на виставках, то у людей з неврівноваженою психікою ставалися істерики і вони навіть непритомніли.

“Плач хлопця“. Джованні Браголіно

Картина Італійського художника. За легендою, малий батька-художника ніяк не міг заплакати, але для того, щоб полотно було написане справді з натури, дитині потрібно було справді плакати, але син ніяк не хотів цього робити. Тому батько вирішив його лякати – креснувши сірником підносив його до обличчя дитини, яка дуже боялася вогню. І, зрештою, заплакав. Після довгих мучінь дитя кринкнуло батькові: “Палай сам!”. Батько був задоволений плачем. Через два тижні малюк помер від пневмонії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “В столиці мода на обігрівачі, які вибухають за кордоном

Картина згодом отримала свою славу. З неї було зроблено сотні репродукцій. Найбільше копій було в Англії, саме там експерти помітили, що пожежі на цій території стали дуже частими. Кажуть, що усі власники, в яких була вдома репродукція чи картина – більше не мають власного житла – воно згоріло разом з ними. А пожежні серед попілу завжди знаходили одну вцілілу річ – цю картину.

“Біомеханоїд”. Ганс Гігер

Картина Ганса Руді Гігера, Швейцарського художника, його називають творцем біомеханічного світу. Він передбачив появу технокультури. Йому належить образ “Чужого”, в однойменному фільмі британського режисера Рідлі Скотта, що вийшов на кіноекрани в 1979 році. “Чужий” зробив Гігера знаменитим, за нього він отримав Оскара.

Щиро Ваша, “Електронна книга скарг України”;)

reaction.ua@gmail.com:підписка

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!