ГоловнеПопулярнеІсторія наша. ТОП книг, які варто прочитати про Другу світову війну очима України

Історію пишуть переможці. І погано для країни, коли ці переможці змінюються щороку. Де правда де брехня, буде дізнатися все складніше. Редакція «Електронної книги скарг України» вирішила зробити збірку книг, прочитавши які складеться реальне враження про те, що відбувалося під час Другої світової війни. Дасть зрозуміти, як радянський режим намагався і намагається утримати свою ідеологічну диверсію в розумах українців, щоб ті навіть не думали проявляти цікавість заради встановлення істини. Коли Сталін – це герой. Коли 9 травня – свято перемоги. Коли акценти спеціально зміщуються, заради викривлення історію на користь імперії.

Можливо кожен читач хотів би знайти таку книгу по історії, яка б цікаво читалася, а головне, щоб після цього прочитання складалася повна картина історії, що відбувалося, а на наступний день ще й в пам’яті щось залишилося.

Тому книга Тімоті Снайдера «Криваві землі» підійде для таких.

krovavye_zemli_kniga_timoti_snayder

“Історія ГУЛАГу”

istoria_gulagu
Рік видання 2006, видавництво: Києво-Могилянська академія) «Історія ГУЛАГу» (Пулітцерівська премія 2004 р.) – перша систематична праця, присвячена хронології, причинам та наслідкам розвитку репресивного апарату Радянського Союзу і системи концентраційних таборів як його складової.

“Війна і міф. Невідома Друга світова”

mif_i_viynavel_

Рік видання 2016, автор В’ятрович В.М. та ін. За 70 років, що минули від завершення Другої свтової війни, чи ми дізналися всю правду про неї? Багато наших знань досі в полоні міфів, табу та пропаганди

“Навіщо я народилася дівчинкою?”

navishcho-ya-narodilasia-divchynkou

Рік видання 2011, видавництво «Наш формат». У 1945 році вона була неодноразово згвалтована солдатами радянської армії. Жахливі спогади Габі Кьопп – не поодинокий випадок. Близько двох мільйонів жінок різного віку стали жертвами неодноразового насильства у ті страшні воєнні часи. Авторці книги Габі тоді було 15. Її історія нагадує, що війна – це зло, а не романтика, як її вимальовує кінематограф.

“Спалені мрії”

spaleni-mrii

Автор: Ткаченко Ганна, рік видання 2016. Вйна увірвалася й у життя Мар’яниної родини: чоловік не повернувся з фронту… Самотня жінка мріяла, щоб хоч її діти побачили світле майбутнє. Та не судилося… Фашисти лютували особливо, коли їм чинили опір: зганяли людей мов худобу на бойню, убивали з кулеметів, спалювали живцем!

“Товариші. Комунізм: світова історія”

tovarishi-komunizm

Автор: Роберт Сервіс, видано 2012. Автор книги досліджує одну із найвпливовіших політичних ідеологій ХХ століття — комунізм. «Чому світлі надії марксизму виявилися примарними? Це питання було одвічно конроверсійним» – задається питанням автор дослідження.

“Україна загартована болем”

zagartovana_bolem_Ukraina_kniga

Автори: Криштопа О., Охрімович А., рік видання: 2015. У сучасному суспільстві точаться гострі дискусії, пов’язані з історією України, її подіями та особами, погляд на які розділяє українську спільноту. Нині, коли інформаційна війна набула особливого розмаху. вкрай важливо розвінчати міфи, створені пропагандою сусідньої держави. Знайти відповіді на суперечливі питання можна, подорожуючи “машиною часу”: повернутися до подій минулого і зробити щодо них власні висновки запрошують автори цієї книжки.

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!