ГоловнеІ знову скандал з Виконавчою службою. Покривають борги чоловіка, який має платити аліменти

Найпопулярніші записи

45 тисяч гривень чоловік заборгував дружині, ЛВС вважає інакше

На “Електронну книгу скарг України” написала жителька Львова, вона переконує, що чоловік, який мав би платити гроші за розлучення, прикривається дружбою з чиновниками, які мали б стати на бік постраждалої. В результаті, хвора дитина, які потрібна операція на серці не може отримати 45 тисяч гривень, які заборгував чоловік.

Контакти Ольги, яка хоче поспілкуватися із пресою:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Працівники Державної виконавчої служби відбирають у людей їхні машини

А ось її  лист:

“Вже втомилася воювати з колишнім чоловіком за доньку та за аліменти. В нього постійні заборгованості але в суд він несе довідки що він все виплатив хоча на банківському рахунку ще по півроку немає грошей.

Ось і зараз в нього заборгованість за 4 місяці але замість того щоб він оплатив Дрогобицькі судовиконавці повертають виконавчий лист з заборгованістю мені на руки. Де тільки не зверталась і все марно. Писала і в Львівську і в Київську прокуратуру але всюди мені відмовляють на тій основі, що ніхто не хоче воювати з начальником виконавчої служби який допомагає моєму чоловіку на тій підставі що його дружина є адвокатом мого колишнього чоловіка.

По моїх заявах – не арештовують майно не перевіряють місце його роботи не викликають його в виконавчу службу не проводять стягнення мотивуючи це тим, що в них немає реквізитів для поповнення рахунку або моєї адреси”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Моментальний кредит: найпопулярніша афера року

“Все це я давно їм надала а результат нуль. У мене вдома вже назбиралась ціла книга зі зверненнями в прокуратуру рішення декількох судів ціла стопка заяв в виконавчу службу з їхніми штампами. У мене хвора дитина їй потрібна термінова операція на серці грошей у мене вже практично немає я всі витратила на суди та заяви на послуги адвокатів.

В виконавчій службі мені не дають довідки про заборгованісь в результаті я не можу виробити протягом 9 місяців допомогу як малозабезпечена. я знімаю квартиру і у мене немає чоловіка який би мені допомагав .. Ви моя остання надія. У колишнього чоловіка назбиралась пеня за невиплату аліментів 45 тисяч гривень але справа вже двічі потрапляє до одного судді який є другом начальника виконавчої служби.

Я була змушена залишити справу без розгляду так як іншого виходу у мене не було. Мені в грубій формі пояснили що відмовлять так як в мене немає підстав для такого подання”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК