ГоловнеКорисні порадиПопулярнеГумові чобітки: яка користь і шкода для ніг?

Гумові чоботі мода із-за кордону, яка охопила українських жінок, але гума- специфічний виріб, як їх носити – ціла наука.
Сьогодні в гардеробі майже кожної жінки можна знайти пару гумових чобіт. І не дивно, адже моду на це взуття переймає весь світ після побачених резинових аксесуарів на ногах зірок Голівуду. Ось, наприклад, лишень пара знаменитостей в гумовому взутті.

гумові чоботі-гумові чоботи-резинові

Виробники стверджують, що таке взуття зручне й практичне, і з цим не посперечаєшся. А от чи нешкідливе? Журналісти “Електронної книги скарг України” вирішили дізнатися, що ж може нашкодити Вашим ніжкам.

ГУМОВІ ЧОБОТІ НА РОБОТІ

Усі модниці повинні пам’ятати одне: що б там не диктувала мода, гумові чоботи не належать до категорії взуття «на кожен день».

Гумові чоботи слід носити тільки у разі необхідності – у дощ і сльоту. При першій же нагоді слід перевзуватись (прийшли на роботу – взулися у щось інше). Гума не дозволяє ногам «дихати», волога не випаровується, відповідно, виникає ризик грибкових захворювань. Якщо ж вам доводиться ходити в гумових чоботах довгий час, тоді скористайтеся профілактичними протигрибковими препаратами.

ГУМА НА ВУЛИЦІ І ПРО ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР ЧОБІТКІВ

На вулиці гума захищає від вологи, а не від холоду. Тому в холодну погоду краще зовсім відмовитись від такого взуття, бо є небезпека захворіти на артрит або ревматизм.

Обираючи гумові чоботи, слід брати на один розмір більше, ніж Ваш. Так ви зможете одягнути теплі шкарпетки, краще вовняні, бо вовна гарно випаровує вологу. Деякі виробники випускають гумові чоботи зі шкарпетками-вкладишами. Це дуже зручно. Тільки пам’ятайте, що такі вкладиші повинні бути виготовлені з натурального матеріалу. На босу ногу носити гумові чоботи взагалі не можна. Й не носіть гумові чоботи більше чотирьох годин на день.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Хто має платити за розбитий товар в магазині? Поради юриста (ВІДЕО)

Підошва чобіт має бути рельєфною, на самих чоботях не повинно бути ніяких заломів, подряпин. А от перевірити, чи не діряві вам дістались чобітки, можна тільки вдома. Для цього наштовхайте всередину м’якого паперу й поставте чоботи у воду на кілька годин. Якщо після цього папір залишився сухий, вам пощастило, бо ви придбали якісний товар. Якщо ж ні, доведеться товар повернути або обміняти на інший.

[nivo_slider source=”cat=1″ link=”permalink” size=”585×330″ limit=”5″ effect=”boxRandom”]

Щиро Ваша, “Електронна книга скарг України”;)

reaction.ua@gmail.com:підписка

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК