ГоловнеГаджети для вусатих

Чотирилапий друг може стати модернізованим, правда, замість смартфонів для них є дещо інше…

Можливо прибирання за собакою в нашій країні, поки що, не дуже вітається. Але, раптом, колись стане модним, чи обов’язковим, такий диво-агрегат допоможе хазяїнам…не бруднити руки.

gadjet-dlia-vusatyh

Ловити сонячні зайчики – одне з найулюбленіших занять пухнастих. Можливо Гарвардські вчені і створили такий прийстрій, який створює їх і допомагає хвостатим розслаблятися.

gadjet-dlia-vusatyh-zaychik

Подивитися на світ очима Вашого улюбленця можна за допомогою цифрової відеокамери. Її можна повісити на ошийник кота чи собаки. Функція інтервальної зйомки — допоможе сфотографувати місця, в яких побував чотирилапий.

gadjet-dlia-vusatyh-video

У Вас є планшет? Якщо так – можете поділитися ним із Вашим котом. Виробник кошачих кормів потурбувався про свого споживача і створив для ним ігри, які можна завантажити на пленшет: (Cat Fishing, Tasty Treasure Hunt и Party Mix-up) в цій грі котам пропонують зловити об’єкт, що рухається.

gadjet-dlia-vusatyh-ipad

Ось, як це працює:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vaif2uq_0Vc

Підтримувати свій тонус, м’язи, можуть і собаки — для них створили бігову доріжку. Спортом зможуть займатися, як маленькі так і вже дорослі собаки.

gadjet-dlia-vusatyh-dog

Якщо Ваш собака чи кіт має схильність бути інтелігентом — Ви можете його навчити проситися виходити за допомогою спеціального гаджета. Як це зробити, навчить інструкція, яка продається разом з таким дзвіночком.

gadjet-dlia-vusatyh-exit

Коли собака багато гавкає — її можна заспокоїти спеціальним спреєм, як тільки лай собаки занадто голосний – флакончик випускає, як переконують розробники, зовсім не шкідливий для улюбленця газ. Собака має зрозуміти, що його голос зараз не доречний.

gadjet-dlia-vusatyh-no-gav

Масаж корисний і полюбляють його не тільки люди, а й тварини. Хоч говорити вони не можуть, але про їхні бажання попіклувалися виробники масажного пристрою для котів. В комплекті із пристроєм є різні насадки: для морди, для лап, для шиї…

gadjet-dlia-vusatyh-massaz

Погратися із улюбленцем можна за допомогою пістолета для мильних бульбашок. Цікавість цієї забавки в тому, що він випускає кульки із запахом шинки, бекону, які тварини будуть лопати із задоволенням.

gadjet-dlia-vusatyh-dog-game

Ще до розваг можна додати автоматичну пускову установку для м’ячиків. Якщо у Вас немає часу, щоб розважати свого вусатого, такий пристрій допоможе. Він може автоматично викидати тенісні м’ячі на відстань до 15 метрів. Керувати цим процесом можете і Ви, за допомогою дистанційного пульту.

gadjet-dlia-vusatyh-ball

Над безпекою улюбленців теж працюють. На ринку стають дедалі популярніші GPS-локатори. Він кріпиться на ошийник і ввімкнувши його — Ваш улюбленець завжди буде під контролем, куди б не пішов. Коштує він близько 10 доларів, але щомісячно потрібно буде сплачувати абонентську плату.

gadjet-dlia-vusatyh-gps-dog

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!