ГоловнеТовари та послуги“Епіцентру” чхати на права споживача

Найпопулярніші записи

“Епіцентр”, напевно, найпопулярніший супермаркет, якому байдуже на права споживача. Сьогодні жаліються на супер-акції

В мережі шириться пост про недобросовісну акцію від столичного гіпермаркету “Епіцентр”. Цього разу споживачі прийшли із подарунковим сертифікатом на півтисячі гривень, але так і не змогли ним скористатися. Про це написав Олександр Вороновський на своїй сторінці у Фейсбуці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Чому автомобілі від МТС і Nestea виграють одні й ті ж люди?

«Нам є чим ВАС здивувати!»: “Епіцентр ” Думаєте це чек на 500грн??? – а ні! ” Цього разу вони нас справді здивували. В середині листопада ми вирішили зробити нашій мамі подарунок на день народження, придбали подарунковий сертифікат на 500грн, у відділі ДЕКО гіпермаркету “Епіцентр” . В даному сертифікаті вказано що його можна отоварити до 31 січня 2013 року на сумму 500грн.Цього місяця мама вирішила вибрати сама собі подарунок, вподобала собі кілька речей і вибрала на сумму 546 грн. Тобто 500грн. сертифікат і 46грн. доплатити.

epicentr

І от найцікавіше «здивування» чекало її на касі, коли касир повідомила, що потрібно доплатити ще 200 грн.!!! до того сертифікату зверху. На запитання «ЧОМУ?» – бо бачте у них зараз знижки діють 25% , а от як прийдете після Нового Року, коли знижок не буде то тоді цей сертифікат відповідатиме дійсності!!! На зауваження, що це сертифікат ,а не картка на знижку відповіли – що це вам подарували “подарунок” , а не 500 грн…така в них система і вони не можуть провести це по комп”ютері… на самому сертифікаті жодних додаткових умов, та винятків не було вказано. От так Партія Регіонів заробляє гроші! Будьте обережні!!! Дуже прошу розповсюдити!

Нагадаємо, що не так давно ми писали про те, як в цьому ж гіпермаркеті клієнт замовивши поїсти, ледь не з’їв шматок пластмаси. Ці гіпермаркети належать серкетарю Київради Галині Герезі та її чоловіку, який є депутатов Верховної ради України.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК