ГоловнеПопулярнеЕлітні квіти життя. Щоб вдягнути дитину готуйте півзарплати

Журналісти “Електронної книги скарг України” підрахували вартість екіпірування дитини в магазинах.

Діти – квіти життя, але, судячи з цін на дитячий одяг, квіти елітні. Високі ціни чекають на батьків у магазинах одягу. Чому родинам треба готуватись не лише морально до виховання чада, але і матеріально до його вдягання? Скільки коштуватиме вбрати малого? Чому ціни на дитячий одяг настільки відрізняються від вартості речей для дорослих?

Готуйте 1.5. тисяч гривень до народження дитини.

Майбутнім батькам доведеться викласти близько 1,5 тисячі гривень на одяг ще до пологів. Гроші підуть на десяток кофтинок, костюмчиків, шкарпеток, повзунків. Але, це тільки початок, щоб зігріти малюка доведеться охолодити гаманець. Наступним, що може знадобитися у холодні пори року, стане верхній одяг. Наприклад, необхідний кожному малюку комбінезон на вівчині коштуватиме батькам в середньому 500-800 гривень.

Взуття по 1500 тисячі гривень і 400, що краще? 

Дитяче взуття коштує в середньому 400 гривень, але виробники такого дешевого взуття зазвичай розташовані в Китаї. Якщо захочеться італійського взуття – воно обходиться для дитини від 900 до 1500 гривень.

Експерти відмічають, що краще не скупитися на дешеве взуття, адже саме в юному віці формуються ніжки у дитини, а Китайці рідко дбають про правильну форму ноги, більше заморочуються ціновою політикою – здешевлюючи матеріали, вставляючи устілки, які можуть погано впливати на форму ніг в майбутному.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Дітей труять барвниками. МОЗу байдуже. 41 продукт не для дітей

До того ж, бажано, аби в малюка було 2-3 пари на сезон. Оновлювати гардероб треба не лише кожного сезону, але в середньому раз на два-три тижні. Докуповувати доведеться штанці (середня вартість складає 60 гривень), кофтинки (близько 40 гривень), бодіки (в середньому 90 гривень), костюмчики (близько 80 гривень), шкарпетки (30-40 гривень).

ЧОМУ ВИСОКІ ЦІНИ? 

Високі ціни на дитячий одяг можна пояснити декількома причинами. Дитячий одяг виготовляють з натуральних тканин. «Якісне не може коштувати дешево», – говорить консультант в одному з дитячих магазинів. Батьки ж вбачають причину високих цін у бажанні виробників нажитися на дітях. «Вони знають психологію батьків, які не хочуть економити на своєму рідному. Кожна мама хоче, аби її дитинка була вбрана у все красиве», – говорить  молода мама Оксана. Та ж при цьому батьки побоюються купувати дешевий одяг. Погляд на недорогу ціну часто викликає підозру покупців у якості одягу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Таємний покупець: Перевіряємо ресторан “Casta” на печерську

Діти – не лише квіти для батьків, але і цвіт нації. Тому родинам треба готуватись до значних витрат, які у місяць часто сягають половину середньої заробітної плати по країні.

Щиро Ваша, “Електронна книга скарг України”;)

reaction.ua@gmail.com:підписка

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!