ГоловнеЕлітні квартали в центрі столиці.Як живуть багатії?

Елітни райони — стають модними у багатіїв, там свої правила проживання. Читайте більше…

Щорса 32 Журналісти “Електронної книги скарг України” побували в одному з найдорожчих кварталів столиці — тут квадратний метр квартири коштує понад 32 тисячі гривень. Такі елітні райони — схоже стають модними у багатіїв. Навіть відомі танцюристи винаймають там приміщення, щоб навчати діточок заможних людей, стоянка авто коштує 100 гривень на годину і навіть попри заборону проведення газу в 16 поверхівки — у них він є.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ЗОЛОТІ ВОРОТА ПЕРЕТВОРИЛИСЯ НА БАЗАР!

schorsa
Фото: “ЕКСУ”

Цей заїзд веде до елітного району. Тут у кожного жителя є машина, до машини власне місце у паркінгу ціною в однокімнатну кваритру. Ці будинки знаходиться біля метро Печерськ. Якоїсь певної назви — воно немає, назвемо цей квартал вулицею Щорса 32, бо усі інші будинки пронумеровані так само, тільки додається літера а, б, в, г.

Будинки з далеку і з близька мають дуже солідний вигляд. Для жителів району приватні підприємці створюють масу зручностей. Наприклад, на чотири багатоповерхівки є своя хімчиста, ресторан, два салони краси, дантист, школа для дітей, два банки, магазини косметики, продуктові магазини, аптеки, фітнес центр, навіть Олексій Литвинов, суддя з проекту “Танцюють всі”, вирішив відкрити свою першу танцювальну студію саме тут.

Але попри таку масу комерційних пропозицій, жителі потерпають від іншого — малі дитячі майданчики. На один будинок, в якому проживає близько 400 сімей забудовники виділили ось такий клаптик землі для дитячого майданчика.

schorsa 2
Фото: “ЕКСУ”

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ЗА ОХОРОНУ ДЕПУТАТІВ ПЛАТИМО МИ З ВАМИ” (ЕКСКЛЮЗИВ)

Куди б не пішли усюди ось такі табилички: “Курити — забороноено” “ Вигулювати собак та розпивати спиртні напої на території заборонено”. “Майданчик для вигулу собак знаходиться за будинком #32 по вул. Щорса”, до речі, знайти цей майданчик було дуже важко, якщо б ми тільки-но заселилися і вийшли вигулювати собаку — він би зробив своє діло швидше, ніж ми знайшли для нього назначене місце.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ “ДЕ НАМ РАДІ БЕЗ ВІЗИ

Під деякими будинками є свої маленькі сквери. Засаджені туями, та виноградом. І взагалі ландшафтні дизайнери, якщо такі були, дуже полюбляють ці туї — де можна було її посадити — там її і посадили.

Під’їзди в деяких будинках маленькі, можна пройти тільки одному, в деяких по-більше. І що печально, не в усіх попіклувалися про людей з обмеженими можливостями і мам з колясками — зробили для них заїзди в парі під’їздах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “5 ПРАВИЛ РОБОТИ ЗА КОМП’ЮТЕРОМ

schorsa 32
Фото: “ЕКСУ”

Але, там де не було його — є камери спостереження. Можливо це не тільки для безпеки, а й для того, щоб бачити, коли потрібна допомога таким людям.

schorsa 32-kam
Фото: “ЕКСУ”


Завітаємо в одни з таких під’їздів. В них є консьєрж, нові поштові скринькі і дошка оголошень. Саме вона і розповіла багато чого про можливі проблеми жильців цих будинків. Наприклад, новий будинок має проблеми з шумом, коли вмикаєш воду.

schorsa 32-problems
Фото: “ЕКСУ”

І ось натрапляємо на найцікавішу деталь. Ви звернули  увагу на початку статті, ми показували яка тут висота будинків. Явно більше 9-ти поверхів, а в деяких місцях і 16-ти. Але всюди є котельні. Невже попри заборону встановлення — тут є газ? Невже забудовникам байдуже на життя цих людей?

schorsa 32-problems-gaz
Фото: “ЕКСУ”

Ми завітали до житлово експлуатаційного підприємтсва “Щорса, 32”, яке, на справді знаходиться на вул. Щорса, 32, г, така табличка була на цьому будинку. Літня бабуся, Галина Петрівна, працює тут відтоді, як звели перший будинок. Вона підтвердила — газ є.

В тильній частині одного з будинків помічаємо власні гаражі. Ось такий мають вигляд. Зверніть увагу на табличку.

На ній, дуже ввічливо один з мешканців звертається до тих, хто хоче поставити тут своє авто, і навіть зробив це українською мовою: “ Вельми шановний водій, якщо ви поставили своє авто на це місце, то залиште, будь ласка, свій телефон під склом. З повагою власник гаража”.

Але є й ті, хто проти усяких звернень — легше ж поставити шлагбаум.

Або відбивати гроші за аренду чи за покупку офісу платою за стоянку. Тут жителі чи-то директори офісів вимагають з водіїв за годинку стоянки аж 100 гривень. І при цьому лякають евакуатором.

schorsa 32-stoyanka
Фото: “ЕКСУ”

Оскільки будинки щойно збудовані — то зелені катастрофічно невистачає. На відміну від будинків, що знаходяться через дорогу, по вулиці Щорса, 5 і 3. Там, як бачите на фото, свої величезні сквери, купа лавочок, щоправда не такі вже й нові дитячі майданчики, але по площі не поступаються елітним.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!