ГоловнеЕлектрична зубна щітка – переваги та недоліки

Найпопулярніші записи

Чому віддати перевагу електричній зубній щітці чи користуватися старою?

В цій статті ми не хочемо нікого лякати! Вона носить рекомендаційний характер.

За останні роки в наше життя стрімко і невідворотно вриваються нові гаджети. Одні допомагають нам не померти з нудьги, інші стежать за нашою безпекою, а деякі і зовсім приймають за нас рішення. Але в будь-якому гаджеті криється небезпека.

Наприклад, користуючись електричною зубною щіткою, Ви навряд чи готові до того, що від неї можуть відлетіти деталі й нашкодити Вашим зубам, очам або потрапити в Вашу горлянку. Однак саме це сталося з кількома людьми, що користувалися електричними зубними щітками.

Мабуть це була одна серія, але усі постраждалі користувалися щітками однієї компанії – Spinbrush від компанії Church & Dwight Co. Inc. Адміністрація з продуктів і ліків США (FDA) забила тривогу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “5 світових рекламних скандалів

У список небезпечних щіток потрапили такі вироби з серії Spinbrush: ProClean, Pro Whitening, SONIC, Swirl, Classic Clean, а також дитячі електричні зубні щітки Spinbrush For Kids.

На відміну від дорослих зубних щіток, дитячі не мають знімних чистячих голівок, тому характер дитячих травм відрізняється від дорослих – у дітей, в основному, спостерігаються порізи вуст і ясен, опіки від перегрівання корпусу зубної щітки, а також раптове «облисіння» щітки, що приводить до того, що щетинки від голівки потрапляють дітям в горло.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “МОВА ЖІНОЧОЇ БІЛИЗНИ

Кому не можна користуватися електричною щіткою?

Електрична зубна щітка підходить далеко не всім, про що продавці цього пристрою замовчують. Людям, у яких були хірургічні втручання на пародонті (це тканина, що оточує зуб), а також перенесла онкологічні операції в ротовій порожнині, вкрай не бажано використовувати таку щітку.

Обов’язкова консультація лікаря потрібна і особам, які робили пластичні операції в зубощелепній області. Протипоказанням до застосування також є рухливість зубів третього ступеня, стоматит, гіпертрофічний гінгівіт та інші захворювання ясен.

Як чистити зуби електричною щіткою?

  1. У процесі чищення Вам треба піднести голівку щітки до зуба таким чином, щоб вона накрила зуб. На поверхні зуба треба затримувати щітку в такому положенні на 3-4 секунди. Далі переходьте на інший зуб. Голівку потрібно переміщати від зуба до зуба повільно!
  2. Рухи рукою, що тримає електричну зубну щітку, повинні бути в одному напрямку – до ясенного краю. Не думайте допомагати щітці, за звичкою повторюючи рухи, які ви робите, коли чистите зуби звичайною щіткою. Ні в якому разі не тріть щіткою зуби і не тисніть на щітку! Просто тримайте її близько до поверхні зуба, інше вона зробить сама.
  3. Коли чистите зовнішні, внутрішні і жувальні зуби, розташовуйте голівку щітки горизонтально, а при чищенні центральних зубів, тримайте у вертикальному положенні.
  4. Спочатку потрібно очищати передні стінки зубів верхньої або нижньої щелепи, а вже потім задні стінки цієї ж щелепи. Впоравшись з одною щелепою переходьте до другої. При цьому абсолютно неважливо, яку щелепу Ви будете чистити першою, а яка буде другою. Це справа Вашої звички.
  5. Не забудьте про ясна. Чистіть їх також, як і зуби: починайте з зовнішнього боку, потім займіться внутрішньою. У більшості електричних щіток є вбудований таймер на 2-3 хвилини. Це мінімальний час, який необхідно витрачати на чищення зубів. Тому не поспішайте, а ретельно вичищати свої зубки. Щітка підкаже Вам, коли час минув.
  6. Якщо у Вас гіперчутливі зуби і ясна до зовнішніх подразників щіткою слід користуватися в режимі «лайт». Визначати будь-які неприємні зовнішні подразники дозволяє м’яка щетина типу ФлексиСофт. При правильному використанні електрощітки вона нічим не відрізняється від дії мануальної зубної щітки.

ПОРАДА: Набагато вигідніше не купувати кожному члену родини по щітці, а прикупити до однієї щітки кілька чистячих голівок і міняти їх. Правда, якщо в Вашій родині є звичка чистити зуби одночасно – то це буде не можливо;) та й в змінних насадках можна заплутатися – де чия. Але зате заощадите купу грошей.

Альтернатива електрощіткам

irrigator
Фото: іррігатор

Електрична зубна щітка зовсім не єдиний новомодний гаджет, що допомагає доглядати за ротовою порожниною.

Існують й інші. Наприклад, іррігатор.

В дуже спрощеному вигляді його можна представити як душ для рота, який зрошує ротову порожнину і вибиває струменем шматочки їжі з міжзубного простору. А ще придумали спеціальні ротові гідромасажери. З їхньою допомогою можна здійснити водний масаж частини ясен, прилеглої до зубів, що значно покращує кровообіг.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК