Головне“DreаmTown” і його продавці терплять збитки із-за долара

Лист від нашого читача, який працює в торговій мережі, він переконує, що продавці об’єднуються і просять зменшити арендну ставку.На “Електронну книгу скарг України” написав наш читач Олег, він переконує, що нещодавно арендарі торгового комплексу, “Дрім Таун” були змушені об’єднатися і назначити зустріч із директором торгового центру. Він пише, що за останні два тижні кількість клієнтів суттєво поменшала, і якщо директори не поступляться орендною ціною – доведеться йти на безкомпромісний крок – закривати магазини. Ось лист, який був розісланий усім орендарям торгового центру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “В Україні почали зростати ціни на продукти – все через долар

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Бойкот російських товарів. Чи може перемогти споживач?

За його словами, зустріч з Директором відбулася. Але жінка повідомила, що, можливо, і знизять ціну, але з кожним будуть говорити індивідуально. Також, директорка підкреслила, що і сам “ДрімТаун” терпить збитки, бо власники мають кредити по цій будові в доларах, тому на них ситуація також вплинула.

Чи будуть у зв’язку з цим піднімати ціни на товари власники крамниць в цій торговій мережі – Олег не уточнив.

Щиро Ваша, “Електронна книга скарг України”;)

reaction.ua@gmail.com:підписка

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!