ГоловнеПопулярнеДмитро Табачник збиває гроші зі школярів

Найпопулярніші записи

5-ти і10-ти класників змушують придбати спеціальні книжечки від міністерства – копію яких суворо забороняється робити

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИНаписав обурений читач, він переконує, що Міністерство освіти України нахально почало здирати гроші зі школярів на спеціальні книги, в яких вже є вирішені завдання, які, звичайно, на думку міністра, дуже потрібні українським школярам. І така ситуація відбувається по всій Україні. Окрім цього, помітно збільшилися скарги з різних куточків країни і на те, що, наприклад, в Полтавській області вчителів змушують платити за електроенергію районна адміністрація, Оксана Зайчук-Контуш пише, що починаються зрізи у 5-х і 10-х класах і вже, на її думку, просліджуються корупційні схеми: “Варіанти відповідей вже відомі. І всі можуть написати на 12 балів. А гроші відмили. І будуть казати, що в нас чудова освіта. А це брехня. І не тому, що діти тупі, а тому, що міністерство кожен рік переписує програми, критерії оцінювання, вимоги і т.д”, – зазначила Оксана.

Журналісти “Електронної книги скарг України” пошукали інформацію і на інши сайтах, ось, наприклад, Тетяна, пише:

“Доброе утро! Просим Вашей помощи в решении нашей проблемы. Мы родители учеников 10-х классов. Наших детей, принудительном порядке, заставляют провести Мониторинг уровня знаний наших детей, согласно приказа Министерства образования №995 от 17.07.13 г. «Деякі питання моніторингу якості загальної середньої освіти». Наших детей обязывают без отрыва от учебного процесса сдать 12 экзаменов. Причем все расходы должны понести мы, родители, так как никакого финансирования в школы не выделено. Нет ни бланков ни пособий. Это все надо покупать или распечатывать за два дня до проведения этого “мероприятия” с указанных ими сайтов. ”

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Чому біля метро Вам постійно хочуть продати пластикові вікна?

Для журналістів ми знайшли людину, яка надала контакт і погодилася спілкуватися на цю тему з представниками ЗМІ.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Добрый день. Хочу рассказать об операции “блиц криг” “пана” Табачника. Я думаю, что это как раз ваша тема. На данный момент происходит сбор денег в карман министра образования за так называемый “мониторинг”. Родители пятиклассников и десятиклассников по всей стране обязаны выложить деньги, для того, что-бы приобрести книжечки с вариантами вопросов и бланком ответов, причем дабы небыло соблазна обойтись малой кровью и купить несколько экземпляров на класс, а остальное отксерить в распоряжении министерства сказано, что ксерокопии не допускаються. Приказ министерства не зарегистрирован в минюсте, а значит финансирование данного мониторинга не предусмотрено. Соответственно вторй преподаватель-ассистент обязан выйти в свое свободное время бесплатно поработать и в свободное же время проверить работы. Учебный план сорван.

Каким образом давать материал детям, когда у них месяц небыло например географии неизвесно. А в чей карман пойдут миллионы гривен за “книжечки”, которые были явно напечатаны до приказа Министерства образования. Молниеносно заставить выложить деньги всю страну в карман одного человека такого нахальства, пожалуй, еще не было в истории страны и даже за ее пределами.

Если быстро не остановить этот процесс все “прокатит”. Извините за сумбурное изложение. Если Вас заинтересовала информация звоните 0503533706.

Щиро Ваша, “Електронна книга скарг України”;)

reaction.ua@gmail.com:підписка

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК