ГоловнеДівчину згвалтували в лікарні

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написала дівчина, вона переконана її згвалтували в лікарні доки вона була без свідомості.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакт для журналістів: 

“Мене згвалтували в інфекційній лікарні минулого року, після капельниці я просила подругу залишитися зі мною, але її виштовхали за двері, а коли ми про це розмовляли і я говорила, що щось може статися вона мене заспокоїла, лікарка під погрозою поміщення в божевільню вийти не дозволила, я знепритомніла.

Зранку прокидаюся в мене кровотеча, я одразу до гінеколога з підозрою на згвалтування, а вона сказала, що пліва тому я і не заявляла нікуди. Недавно в Києві я вияснила, що пліви нема і зрозуміла, що мене обманули, я знаю хто це зробив і він хоч це і заперечує, але все само собою зрозуміло, каже, що це тільки мої думки і я нічого не доведу тим більше що він повязаний з міліцією і має звання. Допоможіть я не можу про це мовчати.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК