ГоловнеКраса та здоров'яДержлікслужба назвала препарати, що не допопмагають від грипу

Названі “препарати-пустишки” серед українських ліків. Невже виробнини обманюють споживача? Скандальну інформацію озвучила Держлікслужба, виявляється протягом багатьох років українцям продавали замість діючих ліків від грипу- плацебо. А резонансності ситуації придає те, що ліки, які безкорисні отримали реєстрацію в Міністерством охорони здоров’я. За інформаціює керівника інформаційно-аналітичного управління Державної служби України з лікарських засобів Володимир Бортницький, є три препарати, які не мають лікувальних властивостей:

– Анаферон і Ангістол

anaferon

– Афлубін


aflubin

“Зараз країна стоїть напередодні епідемії грипу і вже починаються черги в аптеках , починається зловживання цінами та нав’язування ліків пацієнтам України , проте ці препарати засобами лікування назвати не можна.

Я кажу про ті препарати, які були зареєстровані на території України . Якщо говорити про грип , то це анаферон , ангістол , афлубін , у складі яких немає ні одного атома діючої речовини” , – зазначив Бортницький .

Крім цього , за його словами , дані ліки виписують не тільки для лікування грипу , але і для герпесвірусної інфекції та гепатиту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “VIP-Аферист на «мерседесі»

“Одного Анаферона в Україні в рік продається на 84 мільйони гривень. А якщо говорити про цілу групу цих порожніх препаратів для лікування вірусу грипу, то сума продажів досягає 300 мільйонів гривень” , – сказав він.

Хоча на офіційному сайті того ж препарату “Афлубін” є результати дослідження препарату з ними можна ознайомитися за перейшовши на посилання: “Дослідження препарату АФЛУБІН“. Так само результати впливу на здоров’я людини чи дитини можна подивитися і на сайті ліків “АНАФЕРОН“. Препарат “Енгістол”, взагалі, не приховує того, що його дія грунтується на гомеопатичних компонентах, тому про реальну дію його – дійсно можна тільки гадати. Ми знайшли, як позитивні відгуки про його дію, так і негативні.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!