ГоловнеДержавна інспекція з питань захисту прав споживача зникла

Журналісти «Електронної книги скарг України» до свого ж жалю не змогли завітати на сайт інспекції з питань захисту споживачів, виявляється сайт інспекції не працює. Який вже день технічний збій на сайті встановити не вдалося, але ми будемо слідкувати за його відновленням. 

Звичайно, з дотриманням прав споживача в столиці не все гаразд, як і вбудь-якому іншому місті, а тепер, ще й вимкнення ресурсу, на якому пояснювалися права споживача та були гарячі номери – не працює (http://www.dsiu.gov.ua/).

Споживачам, чиї права порушені та які намагаються добитися правди в цій сфері, виявляється, нікуди писати.

Для наших читачів повідомляємо, що в робочі дні номер Державної інспекції з питань захисту прав споживача (044) 528 92 44.

Якщо Вам потрібно надіслати листа в Державну інспекцію з питань захисту прав споживача, адреса: вул. Антоновича, 174, Київ, індекс: 03680.

Також, якщо Ваші права порушені в столиці, можете спробувати зателефонувати в Управління у справах захисту прав споживачів у м.Києві (044) 417-21-01, 463-70-32 якщо ж потрібно написати листа ось адреса: 04070 м. Київ, вул. Терьохіна, 8-А

Сподіваємося, що ті, хто за наш рахунок захищають наші права все ж таки якомога швидше відновлять такий потрібний канал комунікації зі споживачем і відзвітують, що ж сталося із сайтом.

А поки що, можете продовжувати писати свої скарги на наш портал. Ми завжди з Вами.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!