ГоловнеПопулярнеДе відпочити цього року українцям?

Найпопулярніші записи

Які країни замінять літній Крим?Як зробити поїздку закордон дешевою? Який відпочинок обрати в Україні? Складна економічна ситуація та вартість долара значно зменшує шанси українців на літній відпочинок. За словами туроператорів кількість клієнтів на травневі свята цього року була значно меншою ніж минулого.

До економічної кризи додається проблема неможливості відпочинку в такому рідному та звичному для українців Криму.

Альтернативний закордон: у скільки обійдеться українцю?

Відпочинок в середині червня на двох в тризірковому готелі зі сніданком та вечерею на 7 днів коштуватиме близько 8 тисяч гривень. У вартість входить і переліт. Болгарія коштуватиме близько 2 тисяч гривень на двох, але без перельоту. Ще однією альтернативою Криму туроператори вважають Грецію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Заробіток в Інтернеті. Як заробляють не виходячи з дому?

Вартість сягає двох тисяч гривень без перельоту, але у ціну не входять сніданки та вечері. Загалом, за словами працівників туристичних агентств, ціни на подорожі закордон не будуть дорожчими ніж в Криму. У деяких країнах це може обійтися навіть дешевше.

Аьтернатива Європи – долина нарцисів, замки на Західній Україні.

Для любителів екскурсійних турів альтернативою Європи може стати Західна Україна. «Це буде не менш цікаво, але значно дешевше», – зазначають туроператори. Звісно, перевагою інших туристичних напрямків, порівняно з Закарпаттям, може стати рівень організації, адже іноземні країни вже не перше десятиліття приймають туристів, а пам‘ятні місця є достатньо розкрученими. Екскурсії Закарпаттям зручніше планувати самому. Так, номер на двох у готелі коштуватиме близько 300 гривень на добу, поїзд же обійдеться трохи більше 400 гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Як з картки ПриватБанк шахраї знімають гроші?

Місцеві жителі говорять, що планувати поїздку варто мінімум на тиждень та відвідати озеро Синевир, Ужгородський замок, Мукачево, Хуст, Долину нарцисів, Лумшори, Шаян, Берегово.

Як зробити подорож дешевшою?

економія -закордон-копілка


Якщо Ви все-таки вирішили поїхати за кордон, то є декілька варіантів, як зробити подорож дешевшою. Можна купувати гарячі тури. Так, сьогодні замовити подорож в Хорватію на літо на двох коштує близько 470 доларів без перельоту та харчування, а вартість гарячого туру минулого року з перельотом та повним пансіоном сягала 600 доларів.

Ще одним варіантом зекономити є подорожувати автобусом чи поїздом, а не літаком. Наприклад, подорож до Італії на автобусі коштує близько 2,5 тисяч гривень, включаючи проживання, і лише переліт до Мілана коштує близько 2 тисяч гривень, а проживання в готелі – ще близько 150 євро з номера на двох.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Як вибрати плавки та купальники

Третім варіантом зекономити може стати винаймання квартири, існують навіть спеціальні сайти, де списатися можна з власником житла. Подібне рішення може майже вдвоє зекономити Ваші гроші, оскільки пропозицій просто тисячі. Але туроператори застерігають туристів від таких рішень, оскільки їх можуть обдурити.
Українці готуються до нового туристичного сезону. «Пропозицій багато, кожен турист обов‘язково знайде щось для себе», – запевняють у туристичних агентствах.

Щиро Ваша, “Електронна книга скарг України”;)

reaction.ua@gmail.com:підписка

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК