ГоловнеДе нам раді без візи?

Українці можуть побувати в 42 країнах світу без віз.
«Електронна книга скарг України» провела опитування, чи хочуть користувачі нашого порталу покинути Україну? В ньому взяли участь 580 людей, з них 387 чоловік сказали, що «так, хочуть» і тільки 193-оє людей відповіли – «ні».

Ми, звичайно, незадоволені такою відповіддю і бажаємо, щоб наступного разу таке опитування стало діаметрально протилежним. Тому і для тих, хто сказав «Ні», і хто висловив своє «Так», публікуємо країни в яких нас, українців, раді бачити і без віз;) Скажемо так, можна задовольнити свою потребу і покинути Україну, але повернутися після хорошого відпочинку!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Список 89 країн, де українцям раді без віз або їх з радістю видадуть

Від Українців не просять віз 10 країн колишнього СРСР: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Казахстан, Молдова, Киргизстан, Росія, Таджикистан, Узбекистн. В’їзд до усіх країн колишнього СРСР, окрім Росії та Білорусі, здійснюється за закордонним паспортом.

А якщо Вам хочеться побувати в Європейських країнах безвізовий режим для українців є в 5 країн Європи: Албанію, Боснію і Герцеговину, Сербію, Чорногорію та Македонію. Але от в Македонії безвізовий режим для українців ще триватиме не довго – до 15 березня 2014 року.

Південна Америка теж може стати вдалим курортом для Українців. Є п’ять країн, які не вимагають віз: Аргентина, Бразилія, Еквадор, Парагвай та Перу. Щодо турів в Південну Америку є компанії, які пропонують відпочинок, наприклад в Бразилії – за 3 тисячі доларів, Перу обійдеться для українця в 1.200 доларів, злітати в Бразилію чи Аргентину можна за 1.400 доларів.

Країни Азії теж можна відвідати без візи – таких аж сім: Ізраїль, Бруней, Північна Корея, Малайзія, Моголія, в колишня колонія Португалії – Східний Тимор, Туреччина.
Красиві пляжі Тунісу, та пекельний в літню пору Свазіленд – може теж прийняти українців без візи.
Безвізовий режим для українців діє і в 5-ти країнах Океанії: Самоа, Тонгу, Тувалу, Федеративні Штати Мікронезії та Фіджі.

ДЕ ХОЧУТЬ ВІДПОЧИВАТИ УКРАЇНЦІ?

На одному з туристичних інтернет-поратлів провели більш розкрите опитування. Із усіх відвідувачів веб-ресурсу, які проголосували, а це близько десяти мільйонів людей, склали графіку. Інтерес туристів до нових напрямків стрімко зростає, відмічають на порталі.

vidpochinok-pool

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!