ГоловнеЧорна їжа підкорює японські шлунки, і прямує до України

Японці, звичайно, можуть здивувати, але чорних хот-дог перевершив усі маркетингові сподівання…

Чорний хот-дог – те чого не вистачало японцям, можна так сказати, опираючись на кількість продажів чорної їжі. Особливо вони популярні серед туристів. Купити його можна за $ 6.

hot-dog-blak-burger


Його довжина 30-сантиметрів, купити можна в районі Акіхебара в Токіо. Подібні гамбургери в цьому році з’явилися раніше в мережі швидкого харчування Burger King, яка випустила новий преміум-гамбургер Kuro, що виглядає дуже незвично – чорна булочка і темний кетчуп, але м’ясо і овочі були звичайного кольору.

hot-dog-blak-burger

Але їхні конкуренти, мережа Vegas Premium Hot-Dogs в районі Акіхебара у Токіо пішла далі, і випустила свій абсолютно чорний хот-дог, в якому всі інгредієнти теж повністю чорні.
Цікавість покупців повністю виправдала себе. Тепер усі, хто пробував «новинку», сперечаються, чому ж пофарбували продукти в ньому. Багато припустили, що продукти пофарбували чорнилом каракатиці.

В ЧОМУ СЕКРЕТ?

А секрет криється у використання їстівного деревного вугілля з бамбука, стертого в порошок. Раніше його вже використовували в Азії в якості продовольчої фарби.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!