ГоловнеЧому вже завтра ми будемо платити «драконівські ціни» за комуналку

Комунальні послуги – не левова, але значна частинка бюджету українського споживача. Здавалося б європейська вимога підняття – але ні, виявилося, трохи інші причини.

Журналісти «Електронної книги скарг України» натрапили на цікавий закон, який, фактично, паралізує наші гаманці і дозволить монополісту «Київенерго» диктувати свої ціни і свою погоду в наших домівках.

expert-dumka-ekspert-mnenieДОВІДКА: Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 4,4% відбулося головним чином за рахунок підвищення тарифів на опалення на 26,8% та гарячу воду на 6,9%. Крім того, на 6,3% зросли ціни на тверде паливо*.

*за даними Держкомстату, станом на листопад 2014 року.

ЯК ВСЕ ПОЧАЛОСЯ І ПРИЧОМУ ТУТ “НАРОДНИЙ ФРОНТ”?

Отже, 10 квітня, коли тільки-но відбирали Крим, ще старі обличчя залишалися в раді, а люди вже чекали «теплих» змін в Україні під куполом «протягнули» просто вбивчий для нашого гаманця закон №1198 під непримітною назвою: «щодо удосконалення розрахунків за енергоносії».

Виступив ініціатором закону права рука Арсенія Яценюка. У раду 8 скликання він пройшов від партії «Народний Фронт», це –Микола Мартиненко. Про нього відкликався колись Юрій Луценко так: “Я дуже добре знаю Миколу Мартиненка. І я не є йому ворогом. Але в цій ситуації, я вважаю, що подальше його перебування в опозиції ставить під сумнів усю опозицію”.

СЛІД АХМЕТОВА

korz-pavloЩо цікаво – проект закону розробляв рафінований регіонал – Павло Корж. Він також намагався потрапити у раду 8 скликання по 39 номеру «Опозиційного блоку». Павло Корж, пишуть в ЗМІ, свого часу пропарював в «ДТЕК. Павлоград Вугілля», що має зв’язки з компанією СКМ, остання, не секрет, належить олігарху Рінату Ахмєтову.

Цікаво, що цей законопроект з першої спроби не зміг набрати більшість, став законом тільки з другої спроби.

ЩО БУДЕ

Буде тотальна монополізація. Далеко ходити не потрібно, висновок комітету з питань боротьби з організованою  злочинністю і корупцією прикріплений одразу під законом, який прийняли горе-депутати. Там чітко вказано: «Законопроект суперечить чинному законодавству України про захист  економічної конкуренції, не регулюватиме питання конкурентної політики, а сприятиме монополізації сектору житлово-комунальних послуг. »

ХТО ПРОГОЛОСУВАВ

Журналісти «Електронної книги скарг України» впевнені, як про антигероїв, які проголосували 16 січня за закон про «Диктаторські закони» повинні занти усі – так і про антигероїв цього закону із «Драконівськими тарифами» мають знати усі.

Ознайомтеся із списком, тих хто проголосував «ЗА» монополізацію України! 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!