ГоловнеТехноЧому Google вирішила стати Alphabet

Компанія Google вирішила провести реструктуризацію. Засновники корпорації створили Alphabet – це дочірня компанія для брендів Google. Під її управлінням будуть інвестиційні та дослідницькі підрозділи, а під брендом Google залишаться YouTube і Android.

Засновники Google Ларрі Пейдж і Сергій Брін оголосили про реорганізацію компанії. В результаті цього процесу Google стане підрозділом нової структури Alphabet. Це буде холдингова компанія, якій будуть належати також інші підприємства під керівництвом Бріна і Пейджа. А керівником Google стане Сундар Пічаї.

Vox пояснює, для чого це потрібно Google і як це вплине на користувачів.

Для чого засновники Google створюють нову структуру?

Google створювалася як компанія, що розробляє пошукову систему, проте поступово її функції значно розширилися. Google створив і придбав кілька не менш популярних інтернет-продуктів, включаючи YouTube, Android і Gmail. Крім того, нещодавно компанія почала вкладати кошти в різні перспективні проекти, в тому числі автомобілі, що їздять самотужки, технології, які уповільнюють старіння, і доступ до інтернету на повітряних кулях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “22 ПОРАДИ ДЛЯ СВІДОМОГО ЖИТТЯ

На думку засновників Google, всі ці проекти занадто різні і розвиваються в різних напрямках, тому не можуть залишатися частиною однієї і тієї ж компанії-засновника. Кожен проект потребує свого стилю управління, свою корпоративну культуру, свої ресурси. Тому, щоб ефективно керувати всіма цими організаціями, було прийнято рішення створити холдингову компанію, яка контролюватиме роботу окремих проектів, даючи їм більше самостійності. Творці Google також сподіваються, що це стимулюватиме розвиток усіх цих проектів.

Хто буде новим керівником Google?

Замість Ларрі Пейджа керівником Google стане Сундар Пічаї, що працює в компанії з 2004 року і торік став головним заступником Пейджа.

За час співпраці з Google Пічаї керував низкою проектів компанії.  Це були одні з найуспішніших починань – Google Chrome, Gmail і Android. А торік він став керівником більшості продуктів Google, включаючи саму пошукову систему.

Що стосується Ларрі Пейджа і Сергія Бріна, то вони будуть на чолі нової компанії Alphabet: Пейдж буде Генеральним директором нової структури, а Брін очолить посаду Президента.

Яка буде структура нової компанії?

З точки зору акціонерів, Alphabet – це просто нова назва компанії Google. Акції Google стануть акціями Alphabet, і акціонери Google зможуть мати частку у всіх компаніях, що належать Alphabet.

Поки точна структура нової компанії не була представлена, проте Пейдж розповів про деякі організації, які відокремляться від Google і стануть самостійними в рамках нової структури:

– Медико-біологічні наукові розробки Google, як наприклад «розумні контактні лінзи», які допомагають вимірювати рівень глюкози в крові,

– Проект досліджень в галузі старіння Calico,

– Лабораторія Х – підрозділ, що займається розробкою нових проектів, таких як проект використання дронів для доставки вантажів Wing,

– Ventures і Capital, інвестиційні підрозділи Google.

Чи помітять реорганізацію Google користувачі?

Перший час ми навряд чи помітимо які-небудь зміни. Більшість популярних проектів, якими ми користуємося, продовжуватимуть перебувати під управлінням Google і працювати так само, як і до реорганізації Google.

Створення нової зонтичної компанії може вплинути на користувачів у випадку, якщо нові багатообіцяючі проекти принесуть результати. Наприклад, якщо компанія Calico навчиться подовжувати життя, що, звичайно, навряд чи станеться в найближчий рік чи навіть десять років.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!