ГоловнеЧому біля метро Вам постійно хочуть продати пластикові вікна?

Найпопулярніші записи

“Вікна потрібні?” – таку фразу частіше всього можна почути проходячи повз метро. Чому їм потрібна відповідь “так”?

Столичні входи в метро оточують молоді парубки з листівками “Пластикові вікна”. Кожен може їх помітити ранком, прямуючи на роботу чи по справах. Намагаючись виглядати солідно, одягаючи костюми з випускних, юні парубки можуть шукати жертву серед пенсіонерів чи дійсно тих людей, кому потрібні  пластикові вікна.

До “Електронної книги скарг України” часто пишуть про те, що людям, які були потрібні пластикові вікна, звертаючись до людей з вулиці – отримували або погану якість, або кредит, по якому потрібно платити, але вікон так і не дочекалися. Історія Лесі, тому підтвердження.

Взявши кредит на пластикові вікна вона залишилася ні з чим і була змушена написати нам. Про всяк випадок вона залишила свою пошту, і готова спілкуватися із журналістами, правда, ми розуміємо, що така тема може і не викликати резонансу, але потрібно убезпечити українців від таки шахраїв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Прострочили монтаж вікон – що робити?

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контактя для журналістів: 

“Доброго дня! Звертаюся до Вас із проханням допомогти у такій справі. Восени 2013 року між моїм батьком та ПП “Форсаж – 2013” був укладений договір на придбання металопластикових вікон (кількістю 2 штуки). Представники цієї фірми та кредитний спеціаліст ОТП банку у батька ВДОМА оформили споживчий кредит (неготівковий) на ці вікна, обіцяючи поставити вікна через 3 тижні. Кредитний договір не дали навіть прочитати.

“Підкупило” батька те, що термін дії кредиту =12 місяців, але пільговий період =6 місяців (якщо за ці 6 місяців батько сплатив би кредит, то ніяких би відсотків не нараховувалося б). Пройшло вже 2 місяці, але вікон немає й досі. Батько намагався домовитися про те, щоб привезли вікна, але фірма навіть не бере слухавку. Кредит батько виплатив, але товар, на який він був оформлений, і досі не привезений.Спеціаліст, яка оформлювала кредит вдома, звільнилася (за її ж словами), а начальник управління ОТП банку у м. Чернігові (вул. Г. Полуботка, 18, м. Чернігів) не здійсює жодних заходів, щоб допомогти розібратися у даній ситуації. Складається таке враження, що ОТП банк та шахрайська фірма “Форсаж -2013” заодно або діяли за попередньою змовою.

У нашому маленькому містечку Чернігівської області така ж сама ситуація трапилася ще із декількома сім”ями, жодній з яких не було надано ніякої допомоги.На наші ж письмові заяви міліція та прокуратура нашого району здійснювала лише відписки, вони не захотіли шукати винних, при цьому додавали, що у них і так багато справ і що це “глуха справа”, а винних наврядчи знайдуть.

Дуже хочеться, щоб “на гачок” цих шахраїв не потрапив більше ніхто. Прошу Вас допомогти, що б можна було зробити у ситуації, що склалася. P.S. Скажіть, будь-ласка, чи треба платити якісь кошти за Ваше розслідування? Адже всі кошти, які були у нашій сім”ї, виманили шахраї через ОТП банк, тому ми будемо не в змозі заплатити гроші.

З повагою, Леся. ”

Таке нашестя молодиків в костюмах з бажанням “впарити” вікна – може бути небезпечним для споживача, адже не відомо, чи хочуть дійсно вони допомогти Вам отримати нові і якісні пластикові вікна, чи просто нажитися на Вас…

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК