ГоловнеПопулярнеChina-Sale по-українськи: як китайський магазин кидає на гроші українців

Лист від читача, як можуть нахабно оманути в інтернеті, прикриваючись гарними сайтами.

Журналістам “Електронної книги скарг України” написала Анастасія Васильєва, вона переконує, що магазин “Чайнасел” створений аферистами і шахраями – замовляючи в “China-Sale” кожен ризикує не отримати свій товар і забути про свої гроші. Віддавши 1000 рублів за телефон – вона не побачила ні бажаного товару ні своїх кревних, а всього-навсього хотіла зробити дитині приємне – замовивши на День народження телефон в інтернет-магазині “China-Sale“.

СКРІНШОТ ПРО ПРОПЛАТУ ТОВАРУ В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Практичні поради юриста: гарантійний ремонт товару (ВІДЕО)

Ось її лист:

“Осторожно! Мошенники! Я нарвалась. Пусть они не хотят возвращать мне деньги, но я предупрежу всех, кого смогу.  Вот, кому интересно ГРУППА – это сообщество интернет-магазина china-sale.com.ua. Я заказывала в нем телефон, сделала предоплату в размере тысячи гривен. Заказ мой они аннулировали, деньги возвращать не собираются”.

Навіть після скарги в арбітраж вебмані і відгуки на сторінках інтернет магазину “Чайнасел” їй нічого не вдалося, лишень надіслали листа на пошту, керівники магазину були дуже невдоволені “поганою” поведінкою покупця, яка бажаючи повернути свої гроші почала активно писати в усі групи.

Ось, що відповіли представники магазину: “Разговор будет продолжен после удаления всей вашей активной деятельности в сети. До этого можете к нам не обращаться.”

China-Sale

Анастасія також писала і директору магазину в надії, що він схаменеться: “Я писала их  Владу Кундеву. Он спросил номер заказа, я ответил №3999 и после того тишина. В скринах также есть кошелек и аттестат его владельца, он же по всей видимости является владельцем магазина”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Російська пропаганда у Facebook: як Російський дантист став Одеським лікарем


“Прокуратура советует обращаться в суд, однако нанять адвоката — овчинка вычинки не стоит. Вот так они и наживаются на таких лохах, как я. Будьте бдительны!”, – написала Анастасія.

Щиро Ваша, “Електронна книга скарг України” 😉

reaction.ua@gmail.com:підписка

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!