ГоловнеБлагодійний аферист

Як наживають на чужому горі – нова афера. Читайте тут.
Разом із зростаючою популярністю мережі – з’являються і нові аферисти. Чи точніше сказати перекваліфіковуються. Підробка сторінок сайтів з історіями реальних дітей, але неправдивими реквізитам, загалом, є багато варіантів, як можна видурити гроші.

Але, оскільки, інформація про таких аферистів швидко поширюється самі кидали змушені видумувати нові методи. Про одну із схем стало відомо і порталу «Електронна книга скарг України».

Спочатку схема виглядала таким чином: на телефон матері хворої дитини телефонував чоловік, казав, що намагається перевести велику суму грошей для хворої дитинки, але для цього, йому потрібно знати дату випуску картки і три цифри на зворотному боці картки, які знаходяться під магнітною стрічкою.

Для тих, хто не знає – ці цифри це CVV – код, він потрібен для дистанційної оплати.  На жаль, більшість батьків про це навіть і не здогадувалися і звичайно без задньої думки диктували цей код. Після того, коли усі дані введені на телефон, за яким закріплена картка, надходить СМС-повідомлення: «Ви підтверджуєте платіж на суму *** гривень?», і не встигли батьки зрозуміти, що це за СМС, як їм тут же телефонував той самий чоловік – аферист, із заявою: «Я первів Вам кошти, але Ви повинні підтвердити, що згоді їх прийняти.

Вам повинна була прийти СМС з кодом, якщо ні – то прийде, який Ви повинні продиктувати мені». Знову ж таки, більшість батьків навіть не здогадувалися, що цього краще не робити. А платіж – це не зарахування коштів, а навпаки, їхнє зникнення.  Як тільки вони віддавали цей код – з їхньої картки зникало 200-500 і 4000 гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “КОРОТКІ АФЕРИ

Як пише у своєму блозі irinka_hema чоловік працював зазвичай по вихідних. Взявши дані дітей з одного благодійного фонду і по списку обдзвонюючи їх намагався заробити.

Після того, як вже багато батьків були омануті, серед потребуючих допомогу почали поширюватися попередження, що, мовляв, працює аферист.

Навіть просили блокувати картки, щоб не було можливості здійснювати інтернет-операції. Але «благодійник» не зупинявся, казав, що переведе 15 тисяч гривень через інтернет-банкінг, але не може, якщо картка закрита для інтернет-операцій, розповідав, як можна зняти блокування  і після, знову ж таки, знімав стільки скільки було на картці.

Коли батьки зрозуміли, що афера набула масового характеру  – подали заяву в міліцію.  Але дзвінки продовжуються з одного того ж мобільного номеру.

Всі гроші знімаються в одному і тому  ж банкоматі. «На наші дзвінки аферист відповідає, що так, я вкрав! А Ви впіймайте мене! І він досі на свободі і продовжує телефонувати батькам», – пише на своєму блозі irinka_hema.

Номер телефону, з якого телефонує  цей чоловік: 066 035 24 52

Довідка:

Для перерахунку грошей на картку необхідно знати тільки її номер, МФО, ОКП, р/р, ПІБ того, на  кого вона оформлена. Іноді оператор банку може запитати про ІІН.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!