ГоловнеАнтикризова шпаргалка. Де підзаробити грошей в Україні?

Найпопулярніші записи

Як в кризу залишатися в грошовому тонусі і заробляти гроші? Яку додаткову професію обрати? 

Економічна криза та нестабільна ситуація в країні продовжує спустошувати гаманці українців та змушувати обмежувати себе у найнеобхіднішому. Кінця-краю грошовій кризі не видно, все має стати на свої місця з завершенням територіальних проблем України, проте дати цього українці так і не знають.

Для тих, хто не хоче пускати чужаків у вільну кімнату чи не горить бажанням вигулювати чужих собак, «Електронна книга скарг України» підібрала дев’ять варіантів підробітку, що не займають багато часу.

1. Рятівний фріланс

Позаштатні працівники, або фрілансери, потрібні більшості компаній та організацій, незалежно від специфіки їх спрямування. Для претендента на роботу тут головним є визначити сферу, робота у котрій дасться швидко та без проблем.

Ми запитали про можливість заробітку на фрілансі вже у бувалих. Іляна Агєєва заробляє на письмі вже 4 роки, і переконує, що кожен може стати фрілансером. Якщо зосередитися на читанні потрібної літератури і постійно практикуватися. А головне, кожен зможе заробити.

ЕКСПЕРТСколько можно заработать, работая фрилансером? Я бы сказала, что +/- бесконечность 🙂 Все зависит от желания и упорства. Если быть более конкретной, думаю, минимум 100$ всегда можно заработать“, – переконує Іляна. 

2. Справжній торговець

Заробити гроші можна, продавши непотрібні речі. Можливо, у Вас є старий комп’ютер, котрим ніхто не користується, а, наприклад, на сайті «Olx» зможете продати окремі деталі, що в сумі може принести хоча б 2 000 гривень. Конкретна вартість покупки залежить від моделі та стану деталей. Об’єктом купівлі-продажу можуть стати і електронні сайти, тут для отримання більшого заробітку варто купувати не до кінця оформлені та робити ресурс готовим до запуску.

3. Домашній оптовик

Безліч людей сьогодні заробляють продажем речей з-за кордону через соціальні мережі. Це не так важко та не займає багато часу. Треба лише купити речі з-за кордону, що матимуть попит тут, або придбати щось обезцінене в Україні. У цій роботі початківцю може стати у нагоді ресурс «eBay». Поширювати покупки можна на Ваших сторінках у соціальних мережах, оскільки постачальники одягу говорять, що клієнт при замовлення онлайн звертає увагу на особисті дані та фото продавця. Заповнені профілі викликають значно більше довіри. Також Ви вже маєте хороший канал збуту – Ваші друзі, просто зрозумійте, щоб вони хотіли купувати і станьте їхнім персональним продавцем і заодно заробляйте гроші для себе!

4. Майстер ексклюзиву

Handmade останнім часом набуває дедалі більшої популярності. Складна воєнна ситуація не просто гуртує українців, але і наштовхує на покупку чогось домашнього та затишного. У цьому навряд чи хтось зможе конкурувати з майстрами виробів, зробленими своїми руками. Якщо Ви вмієте вишивати, в’язати чи робити декоративні прикраси, то неодмінно спробуйте їх продавати. Handmade часто продають на благодійних акціях, де виручка може сягати декількох тисяч гривень. То чому б не спробувати зробити хобі й способом заробітку грошей.

5. Учитель-новачок

Поки у Європі процвітає попит на такі послуги як вигул собак, в Україні панує справжнє полювання на нові знання. Викладачем може стати будь-хто, головне – добре розумітися на предметі занять. Уроки не обов’язково займатимуть у Вас купу часу, адже вести їх можна не лише в орендованому офісі, але і у Skype. Це приноситиме вчителю додатковий стабільний прибуток і не займатиме багато часу.

6. Піарщик-любитель

Цікавим та нескладним підробітком може стати написання коментарів для різноманітних компаній. По правді, таких відгуків потребують усі організації, що надають певні послуги. Для якісної роботи Вам потрібно написати декілька речень, а надалі їх перефразовувати. Переваги у цій роботі матимуть автори більш-менш відомих блогів. Чим більше у Вас читачів, тим вигідніше компаніям розміщувати там свою рекламу.

Роман підзаробляє таким чином і погодився розповісти де знайти таку роботу і скільки можна заробити.

ЕКСПЕРТЗателефонуйте в усі можливі маркетингові компанії і запропонуйте свої послуги, одразу не очікуйте на результат, але знайте, що рано чи пізно Вам зателефонують. Заробіток, ну, десь в районі 100-150 гривень за вечір, проводження на різноманітних форумах“, – переконує Рома.

7. Редактор-новачок

Розвиток соціальних мереж штовхає різноманітні організації на створення там сторінок. Редактором може стати будь-хто, головне – робити необхідні компанії записи та мати доступ до мережі Інтернет. Це так званий SMM-спеціаліст. Знову ж таки, не шукайте вакансії – пробуйте телефонувати самі і пропонувати роботу, але знайте, скільки хочете отримувати, щоб не продешевити. Наприклад, один такий SMM-спеціаліст може працювати одразу на 2-3 чи навіть більше компаній. Заробляючи від 1000 і більше гривень на день. Це не багато, але з урахуванням того, що працювати таким спеціалістом можна готуючи їжу для коханого – це не погана пропозиція.

8. Дослідник

Звісно, ми не пропонуємо (ба більше, не радимо!) тестувати на собі різноманітні препарати, проте дослідником у фокус-групі можна підробити. Дискусія не буде надто важкою, може навіть принести не лише кошти, але і задоволення.

Марина  працює в одній столичній дослідній компанії і ділиться досвідом, що заробити можна від 100 і більше гривень, залежно від того, яке дослідження замовив замовник.

Інколи буває, що платять за одну відповідь, інколи буває, що потрібно пройти тест, наприклад, із 20 питань – такий буде коштувати десь 50 і більше гривень.Де шукати таку роботу?Телефонуйте в маркетингові компанії і залишайте свої оголошення на відповідних сайтах“, – каже Марина.

9. Гравець

Якщо Ви любите комп’ютерні ігри, то спробуйте стати їх тестувальником. Заробіток залежатиме від кількості часу, котрий гравець зможе приділити грі. Плюсами такої підробітки є, як правило, почасова оплата та легке планування власного часу, а мінусом є те, що тестування ігор не рекомендується людям, що можуть цим занадто захопитися. Але для того, щоб розпочату роботу тестувальником, потрібно надіслати резюме.

На Ваші ідеї, як заробити у кризу, чекаємо у коментарях!

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК