ГоловнеАферисти дурять приїзджих здаючи їм невидимі квартири

Доки міліція бориться із мітингувальниками, люди, які приїхали заробляти гроші – потерпають від афер.

На “Електронну книгу скарг України” написав постраждалий від рук квартирних аферистів. Віталій Нижнік пише, що почавши шукати квартиру в мережі натрапив на оголошення, яке його дуже зацікавило, звернувся до агентства, а вже там його почали обробляти. “Натрапив на обяву про здачу кімнати,яка мене зацікавила я зателефонував по номеру який був там вказаний (0636109779) трубку підняв мущина і сказав що ця кімната ще не здана можете підїхати до нас в офіс і подивитися на неї на фото”, – пише Віталій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Як мобільні оператори крадуть гроші з телефонів

Він, звичайно, замислився про те, чому ж замість справжньої квартири йому показуються тільки її світлини. Але, все одно продовжував спілкування, йому і номера хазяйки нерухомості дали, і навіть самі зателефонували, загалом переконували, що контора піклується про нього.

Коли він вже був ладний вселятися йому підсунули папірчину на підпис:  “Мені  “агент” предложила внести частину платежу за їхню послугу і я звісно погодився, сума 500 грн. Після чого ми підписали договір про надання посереднецько-інформаційних послуг, далі мене запевнила, що якщо мені не підійде даний варіант кімнати –  то ми будим далі співпрацювати, аж до поки не знайдем підходячий варіант кімнати”, – зазначає Віталій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Кредитні хитрощі в банках

Він надав документи, які йому втюхали. Прогляньте, щоб на його досвіді більше не проплачувати звичайну розмову з псевдо-агентами.

договір про квартири

квартира догорвір

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Благодійний аферист

Агент для солідності надала Віталію навіть чек і всіма силами намагалася відволікти увагу замовника від документів: “Замість чека в мене в руках був акт здачі -прийнятя робіт де вказувалось, що вони мені надали послугу і я за неї заплатив вказану суму.Далі вона мені дала номер телефону хазяйки квартири(0661861799)  та свій( 0666871696 )на цей номер я повинен був позвонити після зустрічі з хазяйкою для підписання договору.”

І тільки приїхавши до дому Віталій вирішив пошукати номери в Інтернеті, і зрозумів, що його вдало обробили, забравши півтисячі гривень: “Даний номер з усіма вище вказаними значився чорному списку на сайті агентам нет,і були закріплені за агенством ФОП КАЛАШНИК О,О(данне агенство також зазначене в мене в договорі), побачивши це все я вже розуміючи як я лоханувся”, – додає Віталій.

Контакт для журналістів: nizhniknvm@mail.ru

Звичайно, після спроби зателефонувати агентам – їхні номери вже не відповідали.

Будьте обережні, часто-густо бажаючим отримати “Моментальний кредит” чи іншу послугу – клієнтам впарюють саме такі договори, про надання інформаційно-консультаційних послуг, тим самим знімаючи з себе усі можливі судові позови від постраждалих.

Щиро Ваша, “Електронна книга скарг України”;)

reaction.ua@gmail.com:підписка

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!