Головне5 речей, що допоможуть нетрадиційно зігрітися взимку

Для тих, кому забули дати тепло, журналісти “Електронної книги скарг України” дібрали 5 корисних порад про нетрадиційне зігрівання взимку.

Українці довго чекали початку опалювального сезону. Проте він не врятував наших співвітчизників від холодних квартир. Нестабільності додає складна ситуація з постачанням вугілля до України та поодинокі випадки відсутності тепла, які зустрічаються чи не в кожній області.

Наші предки грілися за допомогою костру та грубок. Проте сучасний відповідник грубок, себто камін, оформити вдома важко. Для цього треба вирішити купу формальностей: отримати спеціальний дозвіл, знайти вихід диму, за потреби узгодити це з сусідами. Якщо Ви постійно мерзнете, то ризикуєте захворіти. Тому вихід все ж варто шукати. Як же врятувати себе від холоду? Якими засоби допоможуть зігрітися?

Електричне простирадло

Простирадло з підігрівом обігріє ліжко перед сном. Як правило, вони мають від 2 до 6 режимів температур та систему їх контролю. Рівномірне нагрівання ліжка, декілька рівнів обігріву, здатність зберігати тепло, використання натуральних матеріалів, економне енергоспоживання є беззаперечними перевагами електричного простирадла. Проте мінусом є часткова нездатність тримати температуру всю ніч, оскільки більшість простирадл з підігрівом треба вимикати на ніч, інакше можете відчути себе на пляжі спекотного липневого дня. Через широкий вибір продукції, ціни на електричні простирадла – різноманітні.

Купити їх можна тут.

Свічка-обігрівач

Мабуть, один з найбільш непередбачуваних та водночас старих методів обігріву – це свічки. Новизна тут в масштабі дії, конструкція свічки-обігрівача може утеплити маленьку кімнату. Для створення свічки Вам знадобляться: скляна, керамічна чи металева посудина (вони краще зберігають тепло), свічки та глиняні горщики для квітів. Мінусом методу є невеликий радіус дії, оскільки застосувати його можна лише у невеликій кімнаті.

https://www.youtube.com/watch?v=brHqBcZqNzE#t=150

Монтажна піна

Одним з основних джерел холоду в квартирі є протяг. Знайти його досить легко. Спробуйте піднести запалену свічку чи запальничку до вікон та дверей. Часто з ним борються пінопластом та іноді навіть скотчем. Проте у нагоді тут може стати і монтажна піна. Знайшовши джерело холодного повітря, просто наповніть простір монтажною піною. Це коштуватиме Вам близько 50 гривень, але вбереже від холоду.

USB-подушка з підігрівом

Юсб подушка

Новітні технології розповсюдження тепла. Лише декілька років тому українці почали заряджати телефони, застосовуючи USB-портикомп’ютера. Нині ґаджет може допомогти Вам нагріти подушку. Саме так це працює. Новинка розрахована на людей з сидячою роботою біля екрану. Після приєднання до комп’ютера подушка починає нагріватися. Привабливості цьому методу надає дизайн подушок, котрі часто роблять у вигляді звірів, зокрема, зайців. Коштують вони близько 200 гривень.

Замовити можна тут.

Теплий плінтус

Підлога з підігрівом вже декілька років як стала звичним явищем для українців, проте теплий плінтус – це щось нове. У його основі знаходиться електричний модуль та матеріал природного походження, котрий випромінює тепло при нагріванні. Це тепло шириться стінами приміщення, внаслідок чого зростає температура повітря. Один теплий плінтус обійдеться Вам десь у 220 гривень.

Придбати новинку можна тут.

У погоні за теплотою, особисто від себе, нагадуємо, що зігріти зможуть і вже звичні методи, такі як обігрівачі, грілки, спання поряд з волохатими домашніми улюбленцями й  пляшками, наповненими гарячою водою. Правда, останнє, не дуже естетично, але зате ефективно! 😉

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!