Головне5 продуктів проти застуди

Ми те, що ми їмо, а особливо це розумієш коли наступає осінь…

Торішня статистика говорить, що за період осені-зими в 2012-ому перехворіло аж 76% жителів України. Значить, що кожен з нас ризикує в будь-який момент застудитися і цього року, принаймні, про це свідчить вже тиждень мокрої, холодної погоди.

Журналісти «Електронної книги скарг України» продивилися усі рецепти, які пропонують лікарі і обрали ті продукти, які зможуть зміцнити Ваш імунітет, навіть, якщо Вам доводиться оздоровлюватися на робочому місті.

Продукти-помічники які попередять застуду:

Вода

Вода забезпечує зволоження слизових оболонок горлянки, порожнини рота і носу. Якщо слизові вологі – організм захищений від вірусів і мікробів. Сухі слизові – це безперешкодний вхід для інфекції. Здоровій людині необхідно випивати не менше 2 літрів простої води на день, щоб слизові оболонки горла, порожнини рота і носау захищали організм від вірусів і мікробів.

Jekspert-mikrofon-dinamik-primechanie

Якщо Ви вже захворіли: Під час застуди необхідно випивати не менше 3 літрів води в день, щоб запобігти зневоднення організму, збільшити об’єм циркулюючої крові і тим самим зменшити кількість вірусів і мікробів.

Перец чилі

продукти проти застуди - перець чилі


Перець чилі містить капсаїцин – речовина, яка активує клітини імунної системи, захищають організм від всіляких інфекцій. Додавайте до свого раціону 30 мг. перцю чилі на день і застуду можна попередити.

Імбир

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ““Ви – геморой!” Розмова клієнта з директором розважального центру

Свіжий імбир містить гінгерол – природний антибіотик, який вбиває мікроби. Добре додавати і до свого обіду трохи імбиру, наприклад, 50г свіжого на день – не стане на заваді. 4. Употребляйте 50 г свежего имбиря в день. На роботі можете додавати цей плід в чай. А значно збільшить його ефективність ще й додавання лимону.

Кеш’ю

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Припаркуй коня. Коли потрібно платити за парковку, а коли ні?

Якщо Ви більшість часу проводите в офісі, то ефективною профілактикою застуди буде горішки кеш’ю. Багаті на білок ці горіхи – багате джерело цинку і заліза, тих елементів, які зміцнюють імунітет. Але багато їх краще не їсти – вони калорійні і багаті на жири. 50 грамів на день – буде цілком достатньо.

Жирна риба

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Золота історія. Як продавці “ювелірки” дурять клієнтів

Кислоти Омега-3, на які багаті сьомга, тунець і скумбрія, допоможуть захистити організм. Недавні дослідження, результати якого опубліковані в американському журналі Brain, Behavior and Immunity, показали, що студенти, які брали добавки на основі риб’ячого жиру всього три місяці, не просто зміцнили стійкість організму до грипу і застуди, але і практично позбулися синдрому підвищеної тривожності.

А стрес, як відомо, послаблює імунітет.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!