Головне5 цікавих фактів про «Bentley»

Найпопулярніші записи

«Bentley» -авто вищого класу, цікаві факти про нього. Британська автомобілебудівна компанія вже 93 роки тішить око, попи, руки тим власникам, кому це авто належить. Це не рекламна стаття, а лишень факти, про які нам розповіли в салоні. В деяких з них не легко повірити, але чи вірити в їхню правдивість – вирішувати Вам.

Факт 1: Небачена гарантія

Компанія «Bentley» перша запропонувала нечувану гарантію на своє перше авто – 5 років. Ним стала модель «Bentley 3L».

Факт 2: Spyker C8 – збуджувач інстинкту

Авто «Spyker C8», одна з 25 машин в світі, знаходиться в фірмовому салоні. До речі, саме на ній ганяли у фільми «Основний інстинкт 2». З нуля до ста кілометрів цей збуджувач інстинктів розганяється за 4.5 секунд. Подивитися його в дії можна на 2 хвилині цього відео. І цікава деталь, що поприк ціну в 223 тисячі євро в салоні немає магнітоли. Кажуть, що головний звук тут – це мотори, які розташовані замість багажника авто. Як у Феррарі.

Факт 3: Шкіра для сидіння

Шкіра, якою обтягнуті сидіння проходить ретельний контроль. «Не дай Боже, щоб хоч один комарик вкусив молодого теля», – кажуть в магазині. Корівок обробляють для цього спеціальним кремом.

Факт 4: Шви для сидіння

Коли шкіра готова її потрібно зшити. Це робиться тільки руками людей, ніяких машинних швів. І, щоб влаштуватися на роботу  зшивачем шкіри сидіння, здавалося б, потрібно , щоб цією справою займалися і Ваші родичі. Така собі робота, яка переходить з покоління в покоління.

Факт 5: Як купують це авто

Попри те, що машина коштує не мало і в кожній моделі є свої «навороти», бажаючі придбати цього британського коня не витрачають часу на вивчення усіх переваг цього авто. Як запевнили в салоні – покупець, зазвичай, заходить, продивляться ззовні усі моделі – «Тикає пальцем» на ту, яка сподобалася і її вже продають. Але, звичайно, якщо клієнт хоче  – то йому влаштовують зустріч і вона може тривати годинами. Бо про кожне авто, як мінімум можна розповідати 30 хвилин.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК