ГоловнеКорисні порадиПопулярнеТехно4 безкоштовних медичних додатків для Iphone

4 безкоштовних додатків для айфона, які допоможуть контролювати стан здоров’я. 

[spoiler title=”ДОДАТОК: Pocket Cycle (КЛІКАЙТЕ)”]

Pocket Cycle

Для чого: симпатичний календар менструацій, яким можуть користуватися не тільки жінки, але й мужчини. Додаток записує всю інформацію про критичні дні і овуляції, нагадує, коли варто прийняти протизаплідні таблетки або в який день краще завагітніти. Секретний код дозволить зберегти інформацію конфіденційною.

Плюси: чоловіки, знаючи про дати, можуть емоційно підтримувати своїх партнерок, планувати поїздки і романтичні вечори. Відсутність реклами.

Мінуси: функція підключення до календаря партнера платна. Російський інтерфейс. 

[/spoiler]

Smart Alarm

[spoiler title=”ДОДАТОК: Smart Alarm (КЛІКАЙТЕ)”]

Smart Alarm

Для чого: «розумний» будильник розраховує фази сну і намагається розбудити Вас тоді, коли Ви проспали декілька повних циклів і НЕ знаходитеся у фазі глибокого сну. Така система дозволяє відчувати себе не сонливо і повністю виспаним, тим самим про спізнення на роботу можете забути;) Також додаток показує, наскільки ефективний сон.

Плюси: з часом підлаштовується під біоритми людини і працює без збоїв. 

Мінуси: додаток з’їдає величезну кількість енергії, тому його можна використовувати тоді, коли айфон підімкнений до мережі. 

[/spoiler]

Sprout

[spoiler title=”ДОДАТОК: Sprout (КЛІКАЙТЕ)”]

Sprout

 

Для чого: додаток для молодих батьків, які нічого не встигають. Допоможе дотримуватися режиму годування груддю, зміни підгузників, сну дитини або  зціджування молока, вести щоденник зростання малюка. В цьому додатку можна запланувати візит до лікаря або прийом ліків. Додаток сподобається тим, хто хоче фіксувати усі досягнення свого немовля, в тому числі за допомогою фотографій, або просто налагодити режим дня.

Плюси: додаток буде корисним для батьків у яких двійнята – налаштування можна змінювати так, щоб воно  враховувало дані кількох дітей. 

Мінуси: при додаванні історії своєї дитини в щоденник, можна користуватися тільки шаблонами, персональні записи не зберігаються. Фотографії, додані в додаток, при експорті  виходять маленькими. Потребує купівлі доповнень.

[/spoiler]

[spoiler title=”ДОДАТОК: Youwell (КЛІКАЙТЕ)”]

Для чого: додаток дозволяє вносити в календар графік прийому ліків і нагадує, коли їх потрібно випити, а також допомагає користувачу контролювати показники пульсу, тиску і ваги, стежити за їхніми найменшими коливаннями і відправляти інформацію до лікуючого Вас лікаря, щоб він міг поставити більш точний діагноз. За допомогою додатку можна розрахувати показання аналізів, написавши цифри в рядки, – додаток сам визначить наскільки вони співвідносяться з нормою, або відправить лікарю фотографії рентгенівських знімків або МРТ.

Плюси: велика база лікарських засобів, можливість додавання назв препаратів, які відсутні в списку.

Мінуси: немає звукових нагадувань про прийом ліків. Додаток нагадує, коли час приймати ліки, підсвічуючи цифру на іконці додатку, але її легко непомітити.

[/spoiler]

Щиро Ваша, “Електронна книга скарг України”;)

reaction.ua@gmail.com:підписка

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!