Головне3D принтери – рай для споживача. Чому вже завтра ми усі одягнемо 3Д

Зроботи взуття не виходячи з дому, пістолет, комп’ютер – 3д принтер може стати головним конкурентом для будь-якої фабрики.

Ці маленькі коробочки можуть робити так багато всього… І деталі для Вашого авто, і ролики, і колонки, все, що можете нафантазувати, навіть зброю, це можете побачити на відео:

http://www.youtube.com/watch?v=jIP1uIsZqEA

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ЯК ПРОГУЛЯЛИ ЧИНОВНИКИ 130 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ?

І цей 3D принтер можна буде спокійно придбати вже з 1 жовтня 2013 року. Коштуватиме всемогутній пристрій близько $3000. Це не так вже й багато з урахуванням того, що він може виготовляти. Але, якщо не брати до уваги можливість виготовлення деструктивних придметів, саме для споживача такий пристрій може стати спасінням, скажімо, “Меккою шопінгу” і при цьому  заощаджувати левову частку зарплати. Більше не буде неохідності купувати сережки, ланцюжки, і навіть, взуття, навіть більше, не потрібно буде вставати з теплого ліжка з позаранку, щоб обійти усі магазини – все, що потрібно буде – мати спеціальний макет, який 3D принтер переробить в натуральну річ, яка не відрізнятиметься від інших китайських виробів.

А ці макети можна буде придбати в інтрнет-магазинах або зробити власноруч. Можливо, навіть з’явиться нова професія – розробник макетів одягу для 3D принтера, розробник макетів взуття/машин/автобусів/ліжка/комп’ютерів… для 3D принетера. Звичайно, виготовлення одягу в перших моделях буде займати день – два, але з роками можна буде виготовляти потрібний продукт за лічені секунди.

ЯК 3D ПРИНТЕР МОЖЕ ДОПОМОГТИ СПОЖИВАЧЮ ВЖЕ СЬОГОДНІ?

Нам на пошту дуже часто пишуть люди з тим, щоб ми допомогли розібратися з недобросовісними продавцями. Наприклад, лист від Вікторії М. з Вінниці, на свою голову вона звернулася до одного з інтернет – магазинів: ” Я замовила 5 пар взуття на сайті napo**m.com.ua. Замовлення робилося ще 14 лютого. Пройшло уже 3 місяці, а взуття так і не прислали. Є чек на відправлення 1645 гривень на ім’я Пигарева Наталия Борисовна”.

Ми проконсультували Вікторію, а через декілька днів їй прийшли довгоочікувані черевики, але… замість шкіряних вона отримала, щось схоже на них. І таких онлайн-шахраїв дуже багато, а переконатися хто перед Вами чесний продавець чи шахрай –  дуже важко, слід покладатися тільки на тих продавців, що вже зарекомендували себе. Саме за допомогою 3D принтера  вже сьогодні можна робити, наприклад, взуття, але не просте, а яке ідеально пасуватиме саме Вам.

Дизайнер Ерл Стюарт,  за допомогою 3D-принтера створює свій концептуальний бренд взуття під назвою «XYZ». Виглядає одна пара з колекції ось так:

obuv-vzuttiya-3d

Виготовлене це взуття тільки зі штучних матеріалів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ “КРЕДИТНІ ХИТРОЩІ

Але можна робити його і зі шкіри. Завдяки точному скануванню ноги людини – взуття лягає дуже природньо на ногу. Але, от щоб зробити взуття зі шкіри на 3D станку – довелося попрацювати і ручками. Зшивати дві частини. Але поціновувачів моди – такі моделі дуже здивували і викликали захоплення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ЯК ЕКОНОМИТИ НА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГАХ?”

obuv-vzuttiya-3d-model

Собівартість такої моделі близько 100 $.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ЯК ПОВЕРНУТИ ТОВАР В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ?”

obuv-vzuttiya-3d-model

Така мода крокує усім світом.Ось наприклад представлена на Паризькому тижні моди, колекція голландського дизайнера Іриса ван Херпена, який продемонстрував кілька костюмів, спідниць і накидок, віддрукованих на 3D-принтерах компанії Stratasys за участю бельгійської фірми Materialise.

“Мені здається, що працювати в техніці 3D-друку дуже захоплююче, і це лише питання часу, коли ми побачимо створені таким чином речі на вулиці», – зазначив дизайнер Ірис ван Херпен.

obuv-vzuttiya-3d-model-pariz

Як працюють дизайнери за допомогою цих принтерів – подивіться на відео, десь на 4 хвилині можна їх побачити.


Отже, можна з впевненністю сказати, що вже за пару років, можна буде не боятися за те, чи обмане Вас продавець чи ні. Хоча, як завжди, з новими технологіями, продуктами, послугами, можуть з’явитися ті, хто придумає метод, як наживитися на довірливих споживачах.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!