Головне20 місць, які ховає Google Earth

Не всі місця можна побачити на віртуальній, глобальній карті Землі.

Голандська віськова база Волкель. За інформацією WikiLeaks , на території цієї військової бази знаходяться ядерні боєголовки. Тому причини щоб сховати її від користувачів – очевидні.

google-cenzura-1

Територія інуїтів в північній Канаді – Бейкер Лейк.  Як стверджує “Доктор Бойлан“, тут приховані позаземні маячки інопланетян.

google-cenzura-2

Полковник Сандерс. Обличчя мережі Kentucky Fried Chicken, його не побачити на жодній світлині з  Google Street View. Тому що, як стверджують представники компанії Google, Сандерс був реальною людиною, а зображення реальних людей мають бути сховані на будь-яких знімках.

google-cenzura-3

Військово-повітряна база Рамштайн в Німеччині. Військовий об’єкт, який орендує військово-повітряні сили США.

google-cenzura-viysko

Північно-Західні США. Це місце знаходиться недалеко від кордону  штатів Вашингтон і Орегон. Дослідники цієї місцевості не знайли нічого особливого на цій території: порожнє місце, яке обгородили парканом. Але, чомусь, вирішили його сховати.

google-cenzura-USA

Голандський палац Хьюїс Тен. Сам палац чомусь розмитий, хоча оточуюча його територія красується, як на долоні.

google-cenzura-palace

А ця таємнича зона знаходиться в Росії. Ніхто не знає, що сховано в цьому регіоні. Деякі вважають, що там знаходиться секретна військова база ППО (протиповітряна оборона).

google-cenzura-russia

Нафтова корпорація Mobil, Буфало, Нью-Йорк. Це приватна нафтова монополія США. Веде розвідку і добуває нафту в 14 країнах. Тому такі приховані кадри можна побачити і в інших місцях. А робиться це, щоб ніякі терористи не спокусилися…

google-cenzura-mobil

Північна Корея. Уся територія країні відображається у вигляді звичайного ландшафту. На ній не видно міст, сіл, доріг і навіть немає фотографій.

google-cenzura-korea

Авіабаза на Реймсе у Франції. Засекречений об’єкт.

google-cenzura-avia

HAARP, Гакона, Аляска, США, правда про цей HAARP можна почитати і на вікіпедії, там є навіть одна світлина з 1997 року, коли цей проект стартував. Але, тим не менш, це ще одне із засекречених місць на теристорії Сполучених Штатів.

google-cenzura-haarp

Вавілон, Ірак. Чому ще й ця зона розмита – невідомо.

google-cenzura-iraque

Національный парк Тантауко в Чилі. Один із найбільших заповідників в світі, його теж вирішили сховати від користувачів.

google-cenzura-nacional

Тюрма суворого режиму в США. Ця буцигарня вищого рівня найдісності в штаті Нью-Йорк. Зрозуміло, що її територія повинна бути засекречена.

google-cenzura-bucigarnia

Будинок Олексія Міллера, Росія. У  Wikipedia, на цьому місці розташований приватний палац виконавчого директора ВАТ Газпром Олексія Міллера.

google-cenzura-bucigarnia-miller

Острои Фаро, Данія. Замість мальовничих цяточок в морі – суцільний темний екран.

google-cenzura-farro

Штаб-квартира НАТО в Португалії. Той, хто редагував це зображення, просто скопіював іншу ділянку земної поверхні і розмістив її над справжнім місцем. google-cenzura-nato

Ракетная шахта в Іспанії. На цьому місці знаходиться маленька будова, яка чимось нагадує ракетну шахту посередині. Але от дивно, що ця зона не заблокована в Yahoo!

google-cenzura-raketa-ispania

Суцільні квадратики – атомна зона у Франції. До речі, ми раніше писали про нові місця, по яких можна прогулятися за допомогою Google Street View. “Прогулянки по забутих містах

google-cenzura-atomna-zone

Нафтопереробний завод в Шазаломбатта, що в Угорщині. Напевно вони приховують цю місцевість по тих самих причинах, що і корпорація  Mobil – щоб не вчинили теракт.

google-cenzura-zavod

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!