ГоловнеКорисні поради13 порад про зйомку телефоном в дощ

Найпопулярніші записи

Дощ все ніяк не зупиниться, тому потрібно від погоди брати все найкраще, як фотографувати в дощ телефоном – поради тут1) Робіть фото у чорно-білих кольорах. В більшості телефонах вже є цей ефект. У дощову погоду можна отримати відмінні монохромні знімки. Фотографії можуть виглядати більш вражаючими і драматичними, якщо їх перевести в чб.

2) Якщо не знаєте, що сфотографувати — доставайте телефон і знімайте мокрі поверхні. Під час дощу вони стають більш насиченими, кольори будуть глибокими та інтенсивними. Не скупіться на фотографії, зробіть десять знімків одного кадру, а потім обирайте той, який на Вашу думку вийшов найкраще.

3) Шукайте відображення. Вода стає дзеркалом. Знайдіть моменти, коли дощ перетворює буденні сцени в щось цікаве, загадкове, що виблискує відображенням. Не поспішайте, шукайте правильний кут в якому Ви зможете отримати красивий кадр. У місті, навіть звичайні будівлі та їхнє оточення, може перетворитися на красиві абстрактні образи, відбиті у воді. Цікаво виглядають вогні, які відображаються у воді у вечірній час. У цьому випадку намагайтеся знімати з нижньої точки, майже від землі.

4) Будьте якомога ближче до об’єкта зйомки. Одна з найпоширеніших помилок при використанні камерафонів занадто велика дистанція. Чим далі об’єкт, що знімається від телефона, тим менше він вийде на знімку. І в результаті він може стати просто невпізнанним. Необхідно також відзначити, що спроби збільшити масштаб зображення при подальшому редагуванні ще більше знизить якість знімка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Держлікслужба назвала препарати, що не допопмагають від грипу

5) Якщо Ви подивитеся навколо себе, коли йде дощ, звичайні речі будуть мати інший вигляд. Намагайтеся помічати людей навколо Вас. Іноді вони поспішають, іноді насолоджуються дощем. Дощ перетворює людей. Знімайте емоції. Похмурих перехожих і радісних дітей. Піймайте справжні емоції і Ви отримаєте чудові фотографії!

6) Не забудьте про композиції. Шукайте цікаві композиційні рішення. Наприклад, людей поруч з вікнами по яких стікають краплі дощу, перехожих поблизу калюж і їхнім відображенням у воді…

7) Коли йде дощ на вулицях, як правило, менше людей. Під час дощу Ви зможете зняти цікаві місця , в яких зазвичай буває людно. Пейзажі, які, як правило, заповнені людьми матимуть зовсім інший вигляд без людей. Це може зробити знімок більш драматичним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Як відрізнити справжні джинси Levi’s від підробки?

8) Враження створюють деталі. При зйомці в похмурий день, освітлення сіре і мало – контрастне. Ви можете зробити знімки цікавими, помістивши на передній план яскраву деталь – яскраву лавку, яскраву деталь одягу , парасольку і т.д.

detal

9) Не соромтеся. Сьогодні немає чіткої концепції у фотографіях. Якщо раніше скептики дивилися на витвір мистецтва і оцінювали його за “повітрям” над головою у людині, за розміщенням композиції в кадрі — сьогодні все змінилося. Навіть найсіріші світлини, на які б ніколи не подивилися пару років тому, сьогодні стають справжнім мистецтвом. Приміряйте до своїх фотографій різні ефекти і не бійтеся, що Вас не зрозуміють. Адже геній той — хто не йде разом із масою. Наприклад цю світлину можна віднести як і до повного абсурду, адже нічого не видно, так і до витвора мистецтва — адже так задумав автор.
detal - dosh


10) Підсвітіть дощ. Він стає більш помітним, якщо його підсвітити. Світло, що проходить через краплі дощу яскравіше, ніж все інше навколо. Знайдіть джерело світла (вуличні ліхтарі, що пробиваються крізь хмари, сонце…) і знімайте в їхньому напрямку. Дощові краплі будуть краще видно. Намагайтеся не засвітити кадр. Парасолька, до речі, може послужити Вам блендою — не впускати зайве сітло. Спробуйте використовувати спалах і трохи підсвітити краплі. Але тільки дійсно небагато. Це маленький секрет, з яким потрібно експериментувати, знімки можуть не вийти, але якщо вийде, то Ваші кадри стануть культурним надбанням України;)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “В Донецьку почалася війна пасажирів з контролерами

11) Дуже цікаво виглядає в дощ жива природа. Тварини, особливо птахи, вони не будуть такі активні, як в суху погоду. Шукайте птахів, що сидять на деревах, на дротах, на парканах…

12) Фотографувати в дощ і використовувати зум – категорично заборонено. Не зважаючи на свої цілком очевидні плюси, в таку погоду, коли мало світла –  цифровий зум значно знижує якість майбутнього знімка.

13) Не забувайте одягатися тепло і про гумові чоботи. Адже якість кадрів і бажання в таку погоду залежать від Вашого комфорту;) Гарних зйомок у дощ)

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК