Краса та здоров'яЯк заспокоїти нерви – кілька дієвих способів

Жінки більше схильні до занепокоєння, ніж чоловіки. Тривогу можна легко відчувати наприклад тоді, коли занадто багато справ і мало часу на їхнє виконання. Втома, напруга на роботі і будь-які інші негаразди не найкращим чином впливають на нашу нервову систему. В результаті це призводить до порушення сну, поганого настрою, занепаду сил, апатії.

Звичайно, вихід є – можна придбати заспокійливе в аптеці, але майже напевно воно буде мати побічні ефекти. Куди корисніше і приємніше підлікувати нерви за допомогою заспокійливого чаю, або прочитавши нашу статтю і дізнавшись кілька дієвих способів, які рекомендують все психологи і психіатри світу.


Як миттєво заспокоїти нерви 


Напевно тобі відомий найпростіший, чарівний і дієвий спосіб – порахувати до десяти. Стрес, якщо і не зніме, як рукою, то, у всякому разі, зменшиться вдвічі. Не менш популярний спосіб концентрації уваги на диханні. Дихай повільно. І навіть подумки допоможи собі словами: “Вдих – видих – розслаблення”.


 Як заспокоїти нерви: послухай музику


Музика збагачує і продовжує життя. І навіть не обов’язково релаксаційна або класична. Якщо тобі подобається конкретний колектив або виконавець – він теж допоможе впоратися зі стресом.


Як заспокоїти нерви: поговори


Поговори із другом, адже на те він і друг, щоб допомогти в скрутний час. Поділися з ним своїми стражданнями, прислухайся до його поради.

Якщо такого немає, підійдеш навіть ти сама – “приємно поговорити з розумною людиною”. Твій власний щоденник стане гідним співрозмовником, приймаючи твої думки у письмовому вигляді і допомагаючи їх структурувати і розкладати по поличках.

До речі, іноді поговорити можна і з абсолютно незнайомою, випадковою людиною, головне – виговоритися під час стресу. Адже добре відомий ефект від такої “терапії” як випадковий попутник, з яким ти ні до, ні після більше не побачишся.

Поважай і люби себе. Пам’ятай, оточуючі ставитимуться до тебе так, як ти сама до себе ставишся. Не треба дорікати і лаяти саму себе – це тільки посилить твою напругу.


Як заспокоїти нерви: сходи на прогулянку


Уяви собі, що навіть 10-хвилинної прогулянки на свіжому повітрі бажано далеко від людей та цивілізації буде достатньо, щоб заспокоїти хворі нерви. Негативну енергію, що накопичилася в тобі, можна безболісно передати дереву, доторкнувшись до нього руками, постоявши біля нього хвилин п’ять і “розповівши” йому про проблеми, що тебе тривожать. Включи короткі прогулянки (а краще – пробіжки) на свіжому повітрі  до списку своїх щоденних справ, і твоя нервова система скаже тобі спасибі. Доречна також помірна фізична праця на повітрі – після неї і спиться приємніше.


Як заспокоїти нерви: розслабся та відпочинь


Тобі відома така істина: ранок вечора мудріший? Обов’язково поспи. Відпочинок дуже важливий для організму не тільки у фізичному, але й у моральному сенсі. Втома швидше призводить до дратівливості і нервозності, аніж відпочинок. А вранці вирішення проблеми саме може прийти до тебе.

Уникай надмірного навантаження. Навчися балансувати між роботою і відпочинком. Брак особистого часу призводить до стресів і депресій.


Як кардинально заспокоїти нерви 


Попий традиційну настоянку валеріани – це старий випробуваний засіб. Або завари інші заспокійливі трави: корінь дягелю, ромашку, звіробій, м’яту перцеву, лаванду. Але не зловживай лікарськими засобами. Прийми ванну з розслаблюючими аромамаслами.


Як заспокоїти нерви з почуттям гумору


Клин клином вибивають. Якщо нерви розхитані негативними подіями, спробуй налаштуватися на позитив і гарний настрій. Смійся, навіть якщо тобі не до сміху. Подивися гумористичну передачу, комедію, концерт. Можливо, герої, що весело вирішують свої комедійні проблеми, наштовхнуть тебе на рішення і позбавлення від твоїх, таких “некіношних” реальних проблем, допоможуть знайти вихід із ситуації і нарешті заспокоїти нерви.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!