Краса та здоров'яЯк швидко висушити лак на нігтях?

За допомогою яких засобів можна швидше висушити лак на нігтях? Як прискорити цей процес в домашніх умовах?

В сучасному ритмі життя ми постійно кудись поспішаємо, а тому часу «для себе» залишається все менше і менше. Чи не кожна дівчина стикалась з проблемою, коли в поспіху збираючись на побачення, прогулянку чи дискотеку, в останню хвилину фарбувала нігті і, не давши їм повністю висохнути, вибігала з дому. По дорозі обов’язково нігтями до чогось доторкалась, лак змазувався і весь вечір доводилось ховати руки. А руки, як казала легендарна Коко Шанель, – це візитна карточка дівчини, тому завжди повинні бути красиві та доглянуті. Щоб не зіпсувати собі настрій, комплексуючи через пошкоджений манікюр, скористайтесь простими порадами як «допомогти» лаку висохнути швидше.

Правильне нанесення лаку на нігті. Обезжирте нігтьову пластинку, протерши її рідиною для зняття лаку чизвичайним спиртом. Варто зазначити, що рідина для зняття лаку не повинна містити ацетону, оскільки він негативно впливає на нігті. Відшліфуйте ніготь спеціальною пилочкою. На обезжирену та відшліфовану пластинку нігтя лак ляже рівномірно та швидше висохне. Нанесіть лак тонким шаром. Наступний шар, за необхідності, нанесіть не швидше, ніж через 3 хв. І пам’ятайте, що нафарбовані п’ятьма шарами лаку нігті не те, що швидко, можуть не висохнути взагалі.

Спеціальні засоби. На теперішній час є чимало спеціальних засобів (спреї, лаки для сушки нігтів), які наносяться як закріплюючий, так званий топовий шар. Наносити їх слід через декілька хвилин після того, як нафарбували нігті лаком. Перевагами таких засобів є швидка дія та легке застосування. Ціни на такі засоби коливаються в широкому діапазоні, тому доцільно звернутись до консультантів, щоб ті допомогли підібрати щось саме для Вас.

Консистенція лаку і колір. На швидкість висихання лаку впливає його консистенція і колір: чим лак густіший, тим він сохне довше; чим світліший колір лаку, тим він швидше висохне.

Якщо Ви все ж не хочете витрачати зайвих грошей на покупку, не завжди дешевих, спеціальних засобів, то можна пришвидшити висихання і в домашніх умовах.

Холодильник. Перше, ніж почнете фарбувати нігті, помістіть лак в холодильник на 15-20 хв. Така процедура гарно охолодить лак і пришвидшить його висихання.

Холодна вода. Нафарбовані нігті підставте під струмінь холодної води або занурте в ємність з водою (можна додати кубики льоду для того, щоб покращити кругообіг і тонізувати шкіру рук). Почекайте декілька хвилин і вийміть руки. Витирати рушником не потрібно, оскільки лак може повністю не висохнути і є шанс зіпсувати манікюр.

Олія. Дайте нафарбованим нігтям підсохнути декілька хвилин і нанесіть оливкову чи будь-яку іншу олію. Достатньо потримати 5 хв. і тоді змити холодною водою. Олія не тільки «допоможе» лаку висохнути швидше, але додасть блиску Вашому манікюру, а також пом’якшить і збагатить вітамінами кутикулу.

Читайте також: “Наймодніше взуття цієї весни”

Фен. Процес висихання лаку на нігтях пришвидшить звичайний фен. Єдина умова – це застосовувати фен в холодному режимі, бо гаряче повітря, розм’якшуючи покриття, призводить до розшаровування лаку і ефект охайного манікюру буде втрачено. Крім цього, під впливом гарячого повітря нігті стають ламкими. Також, варто зазначити, що сушіння нігтів в такий спосіб дає швидкий, але не довготривалий результат, оскільки, зазвичай, після такої процедури лак швидко облазить.

 Чого робити не варто?

Більшість дівчат допускають одну і ту ж помилку, коли пробують висушити лак, розмахуючи руками. Це «традиційне» розмахування руками не допоможе, а лише призведе до нерівномірного висихання лаку і утворення бульбашок.

Вибирайте найбільш привабливий для Вас спосіб і нехай ніщо не зіпсує Вам вечір.

Читайте також: Косметика року: маски на дому і креми для Селфі

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!