Краса та здоров'яЯк швидко підготувати тіло до пляжного сезону?

Наближається літо – пора шортів, коротких топів і купальників. Спортзали наповнюються новачками, людей на ранкових і вечірніх пробіжках суттєво побільшало, адже на пляжі в улюбленому купальнику так хочеться виглядати неперевершено.

Якщо Ви правильно харчуєтесь і регулярно займаєтесь спортом, то Вам, звісно, не має про що хвилюватись. Але, якщо Ви взимку постійно відкладали похід у спортзал «на потім» або щодня знаходили тисячі причин, щоб не зробити ранкову зарядку чи вийти на пробіжку, то Вам прийдеться гарненько постаратись, щоб позбутись парочки зайвих «зимових» кілограмів. Пропонуємо Вам кілька методів, які допоможуть Вам швидко підготувати своє тіло до пляжного сезону без додаткових фінансових затрат і бути зіркою на пляжі.

Планка

Для того, щоб скинути пару зайвих кілограмів не потрібно вигадувати велосипед. Статичні вправи, в основі яких лежить принцип  утримування тіла в правильній позі максимально нерухому, або як їх ще називають планки, є саме таким методом, коли все геніальне – просто. Під час виконання вправи планка напружується усе тіло, м’язи активно працюють, хоч Ви і завмерли на певний час. Стояти в такій позі навіть 1 хв. є досить важко, інколи печіння в м’язах, яке виникає під час утримання планки є просто нестерпним. Але такі старання не будуть марними. З кожним разом старайтесь тримати планку трохи довше. Використовуйте таймер на своєму смартфоні або годинник для того, щоб стежити за часом, хоча постійно тримати погляд на таймері не раджу, бо в такому випадку кожна секунда буде здаватися вічністю:)

Хулахуп (обруч)

Простий у використанні і одночасно ефективний домашній тренажер, який найкраще підходить для тих, хто любить займатись спортом вдома.

Якщо Ви вирішили купити хулахуп, то варто звернути увагу на металевий або складний пластмасовий (складається з двох і більше сегментів). На сьогодні в магазинах представлено чимало насадок для обручів – це такі масажні елементи (кульки, присоски), які допомагають досягти ще кращого результату. Якщо Ви тільки купили хулахуп, то для щоденних початкових тренувань Вам вистачить і 5 хв. З часом поступово збільшуйте час тренувань. Не варто очікувати «супер» результату після тижня тренувань, але і засмучуватись теж не потрібно. Якщо заняття будуть старанними та регулярними, то результат точно буде. Перевірено!

Скакалка

Ще одним хорошим методом позбутись парочки зайвих зимових кілограмів є скакалка. Це достойна заміна стандартному кардіотренажеру. Під час занять зі скакалкою тренуються не тільки м’язи, але й серце та судини. Саме тому, стрибки зі скакалкою є обов’язковим елементом програм спортсменів. Варто зазначити, що стрибки на скакалці не тільки допоможуть схуднути, але й зменшити целюліт.

Читайте також: “Буденні звички, через які люди набирають вагу”

Фітнес open air

Фітнес open air або як його ще називають outdoor, outside стає все більш популярним. Чому? Тому, що по-новому, весело, справді результативно і безплатно, що в наш час дуже актуально. Заняття на природі урізноманітнять Ваші тренування і допоможуть досягти швидкого та ефективного результату. Під час таких занять організм краще збагачується киснем, який насичує кожен м’яз, кожну клітинку, пришвидшує обмін речовин, зайві кілограми зникають, тіло набуває рельєфності, крім цього Ви ще й отримуєте приємний бонус – природний рум’янець.

Активні піші та велопрогулянки

Яскраве сонечко і теплий вітерець наче підштовхують нас до активних піших чи велопрогулянок. Тривалі прогулянки збільшують витривалість і сприятливо впливають на втрату зайвої ваги. Ви отримуєте подвійний ефект: втрачаєте кілограми і при цьому просто гарно проводите час. Для кращого результату старайтесь збільшувати темп ходьби, ходіть по сходах, гарним варіантом є прогулянки на горбистій місцевості. Що стосується велопрогулянок, то тут теж немає нічого складного. Просто взяли велосипед (якщо немає свого, то завжди можна позичити в друзів чи взяти напрокат) і виїхали на прогулянку. Все – колеса крутяться, калорії спалюються, тіло активно підкачується.

Читайте  також: “Як дихати під час бігу: ритмічне дихання

Розтяжка

Не полінуйтесь і приділіть декілька хвилин розтяжці. Таким чином, Ви збільшите гнучкість тканин, зменшити м’язову напруженість та біль, який часто виникає після активних тренувань, забезпечите виведення з організму продуктів метаболізму.

Читайте також: “Йога вдома – це легше, ніж Вам здається”

Правильне харчування

Не забувайте, будь-яка програма тренувань без дотримання правильного харчування не є ефективною. А тому, щоб досягнути бажаного результату Вам необхідно гарненько переглянути свій раціон. Щось викинути з нього, щось, навпаки, добавити, максимально дати організму те, що йому потрібно і він обов’язково за це Вам віддячить впевненістю у своїй гарною фігурою на пляжі.

Всі вище запропоновані методи для підготовки свого тіла до пляжного сезону є простими і доступними. Вони спрямовані не тільки на те, щоб Ви отримали швидкий результат, але й щоб при цьому  максимально зекономили Ваш бюджет.

Читайте також: “Як легко перейти на здорове харчування”

Вперед до пляжного сезону з впевненістю у своїй відмінній фізичній формі!

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!