Краса та здоров'яЯк доглядати за шкірою взимку?

Для наших гарних читачок стаття про те, як доглядати за шкірою взимку.

У холодні пори року слідкувати за шкірою значно важче, ніж влітку.  Неправильний догляд може спричинити сухість, шелушіння та почервоніння шкіри. Особливо сильний вплив взимку мають опалення квартири та різкі зміни температур. Як вберегти еластичність шкіри? Дев’ять порад від «Електронної книги скарг України»!

Індивідуальні особливості

При виборі догляду не забувайте про особливості своєї шкіри. Зокрема, враховуйте її тип (наприклад, суха, нормальна, жирна).

Вода

Для повноцінного функціонування організму взимку варто пити багато води. Це допоможе шкірі налагодити та нормалізувати роботу сальних залоз.

Ранкове умивання

Спробуйте відмовитися від засобів, що містять спирт, та умивання милом, оскільки ці процедури можуть призвести до сухості шкіри. Косметологи радять замінити їх на легкий лосьйон, молочко чи тонік без спирту. Зранку бажано використовувати саме тоніки.

Секрети зволоження

Засоби з функцією зволоження (креми, маски, лосьйони) не треба наносити безпосередньо перед виходом на вулицю, адже на холодному повітрі вони замерзнуть. Косметологи радять користуватися подібною косметикою хоча б за годину перед виходом, одразу після ванної або за годину перед сном.

Креми

У холодний період року особливу увагу привертають креми, що поєднують функції живлення та зволоження, особливо ті, що містять вітаміни Eта D. Також можна спробувати креми з такими антиоксидантами як календула чи ромашка.

Маски для обличчя

[Locker] The locker [id=9257] doesn't exist or the default lockers were deleted.

Пам’ятайте,  що консультація з лікарем-косметологом буде корисною, оскільки спеціаліст розробить персональний план дій щодо догляду за шкірою, врахувавши особливості Вашої.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!