Краса та здоров'яВчені придумали зуби з Wi-Fi та Bluetooth

Найпопулярніші записи

Тайванські вчені розробили зубний протез, який може передавати різну інформацію на смартфон

Бездротовий давач вбудовується в штучний зуб і потім передає інформацію, зібрану за допомогою різних датчиків лікаря. “Hi-tech зуб”, наприклад, може запам’ятовувати, що їсть людина, як часто вона це робить, і наскільки свіже у неї дихання. Вся ця інформація полегшує завдання лікаря, який з допомогою такого зуба може дати пацієнту корисні поради по догляду за ротовою порожниною, повідомляє Hi-tech.
zub

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ІНЖЕНЕРИ ВЖЕ ОНОВИЛИ Google Glass

Крім цього, вченими розроблені зубні протези з вбудованими акселерометрами – вони, за задумом, повинні допомогти людям з різними дефектами мови, а також співакам для вдосконалення своїх навичок.

zub 2

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “СЛІДОМ ЗА РОСІЄЮ ЗАКРИЮТЬ УКРАЇНСЬКІ САЙТИ

Незвичайний гаджет вже проходить активне тестування в Тайвані. Поки пацієнти, які його використовували, не відчували якогось дискомфорту під час їжі або розмови. Передбачається, що такий зуб можна буде без особливих зусиль діставати з рота для проведення чищення або зарядки акумулятора.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК