Краса та здоров'яТОП 9 помилок під час манікюру, які дуже шкодять нігтям

Завжди варто пам’ятати про те, що якщо манікюр має гарний вигляд – не завжди означає, що його зробили правильно. Причому помилки найчастіше допускають навіть самі майстри, які беруть за свої послуги не маленькі гроші. Щоб не зіпсувати собі нігті і надовго зберегти результат ваших старань, слід знати, що не варто робити при наведенні краси на пальцях.

1. Обрізана кутикула

На відміну від більшості салонів, справжні професіонали радять не обрізати кутикулу, яка служить натуральним захистом нігтів від різних заражень. Для досягнення акуратного вигляду кутикул краще злегка відсунути її, використовуючи апельсинову паличку або спеціальний “ремувер”. Також слід обробити цю ділянку косметичним маслом.

2. Неправильне застосування пилки для нігтів

Те, як звикли обробляти нігті, є неприпустимим. Замість того, щоб швидкими рухами розтирати ніготь, слід вести пилку в одному напрямку. Інакше на нігтьових пластинах утворюються дрібні тріщини. Краще приділити цьому процесу трохи більше часу, ніж потім займатися лікуванням нігтів.

3. Збовтування лаку для нігтів

Запам’ятайте, лак – це не коктейль. Стала звичка може стати причиною некрасивого манікюру, так як в результаті збовтування в пляшечці з лаком утворюються бульбашки повітря, що засихають на поверхні нігтів у вигляді горбків. Рекомендується просто трохи покатати флакон лаку в руках.

4. Нанесення лаку товстим шаром

Давня мудрість – що більше – то краще, тут не працює. Краще нанести декілька тонких шарів замість одного або двох товстих. Так лак висохне швидше, і на поверхні нігтів не буде бульбашок.

5. непрофарбовані кінчики нігтів

Під час нанесення кольору не потрібно забувати про кінчики нігтів. Їх також слід покрити лаком, щоб продовжити життя манікюру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “УКРАЇНСЬКІ ОВОЧІ ТА ФРУКТИ ЦЬОГОРІЧ БЕЗПЕЧНІШІ, НІЖ В 2016 – ДОСЛІДЖЕННЯ

6. Неакуратне нанесення фінішного закріплювача

Незважаючи на те, що закріплювач прозорий, після його висихання завжди видно неакуратне нанесення. Крім неохайного зовнішнього вигляду нігтів це може стати причиною швидкого погіршення манікюру.

7. Застосування ватних паличок

Прийнято вважати, що за допомогою ватної палички, опущеної в рідину для зняття лаку, можна легко прибрати надлишки лаку. Але ними ж можна зіпсувати свіжий манікюр. Не кажучи вже про те, що ацетон дуже сильно сушить шкіру рук. В даному випадку недоліки можна прибрати за допомогою кисті, призначеної для нейл-арту.

8. Сушка лаку в холодній воді

Цей популярний спосіб насправді неефективний, так як лак не засихає у воді, а тільки твердне. Але мити руки зі свіжим лаком на нігтях все ж краще в прохолодній воді.

9. Зняття гель-лаку за допомогою пилки

Жорстка пилка шкодить нігтьовій пластині, роблячи її слабкою і тонкішою. Для цього існують спеціальні засоби. Якщо ваш майстер продовжує використовувати з цією метою пилку, то це дає привід засумніватися в його професіоналізмі.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!