Краса та здоров'яОптимізм є у кожного. Як його знайти?

Найпопулярніші записи

5 правил допоможуть бути оптимістом і побачити в собі добро, можливо не протягом життя, але принаймні протягом дня. Спробуйте дотримуватися їх хоча б день і зрозуміти, які краще для Вас. Читайте далі…

Щодня ми ходимо наче по краю леза негативу. Крок в право чи в ліво і все – нас буде мучити цілий день поганий настрій. Ще не вийшли з дому, а вже починаються негативні думки. Зранку пролили чай на підлогу і почали негативно реагувати. Запам’ятайте головний принцип оптимізму: негатив породжує негатив. Отже п’ять правил оптимізму для Вас.

Правило №1: Добро-добро і ще раз – добро!

Як негатив породжує негатив, так добро породить добро.  Потрібно зрозуміти, що на всі ситуації, які не вписуються у Ваш життєвий сценарій, наприклад,  невчасно приїхав поїзд, заляпала брудом машина, пішов дощ – на все це потрібно реагувати з усмішкою! Ні краплі негативу не впускати негатив в своє життя – тоді воно стане значно кращим. Якщо і впустили – реагуйте на невдачу неадекватно. Це запорука оптимізму.

Правило №2: Не дивіться новини

Якщо без новин не обійтися – краще їх читати. Останнім часом насильство на телебаченні почало домінувати – пояснення просте, більшості людей потрібно це, тому будьте певні, вмикаючи телевізор це Вас переслідуватиме. А це є негатив. Негатив, що? Правильно, породжує негатив. Краще послухайте веселі пісні, добро повинно домінувати.

Правило №3: Не скигли, не порівнюй, не критикуй

Усі в цьому світі однакові.  Не можна критикувати те, що зроблене не Вами. Людина, одяг, загалом речі,  які Вам не подобаються нехай не зачіпають Вашої уваги – бо в світі є певний баланс, який повинен бути балансом. Критика породжує дисонанс в енергетиці, його потрібно буде повернути.

Як це буде зроблено світу не важливо. Тому можете постраждати від своєї критики, порівнянь і Ви. Порівняння маються на увазі із собою. «Я кращий, ніж той», «Ви погані, тому що я добрий»… Скиглити постійно від того, що чогось не вистачає – це погана звичка. Думка матеріальна – тому потрібно бути впевненим в тому, що хочете, що робите. Світ, як зеркало – сумніваєтеся Ви, сумніваєтеся і Він.

Правило №4: Дійте!

Один із головних принципів оптимізму – дія. Потрібно без сумнівно вирішити чого Ви хочете і робити все, щоб досягти поставленої мети. Добро – домінуюче в таких ситуаціях. З ним потрібно досягати цілі. Бити на поразку, ні в якому разі не сумніватися. Тільки вперед, зрозумійте це.

Більшість апатій, депресій наступають тоді, коли в житті немає мети, немає бажання досягати чогось – тому потрібно зрозуміти, що Ви хочете від життя. Якщо поки що такого немає – носіть цю думку завжди з собою. Приміряйте кожну машину, кожен дім, кожну роботу до себе, уявіть, що Ви працюєте там, що ви керуєте цією машино – якщо всередині каже: «Це моє» або «Цього я дійсно хочу», вітаємо! Ви знайшли свою мету. Але не забувайте про добро!

Правило №5:  Дякуйте

У Вас не все так погано – завжди може бути гірше. Подивіться навколо і визначте, за що Ви вдячні своєму, Богу, Ангелу, камінцю, чи будь-кому кого уявляєте разом із собою – і дякуйте йому. Подякуйте за комп’ютер, подякуйте за речі, за свою другу половинку, за все. Але повинно бути добро – це головне. Бо без нього нічого не вийде. І навіть сильне бажання стати оптимістом – без добра, лишень бажання. Повинен бути намір. Намір стати оптимістом.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК