Краса та здоров'яДетокс. Як очистити організм?

В соціальних мережах все частіше  з’являються новини про очищення організму за допомогою детокс-програми. Instagram просто заполонили фото з яскравими баночками “ківі-яблуко-зелень”, “апельсин-банан-шпинат” або”морква-шпинат-груша”. Світовий тренд докотився і до України.

Що таке детокс? Яка його ефективність? Чи дійсно можна очистити організм за допомогою детокс-програми?

Що таке детокс?

Детокс – це система очищення організму від токсинів і шлаків. Це також повноцінний відпочинок для травного тракту і печінки.

Детокс-програма

Фото: http://wowdetox.com.ua
Фото: http://wowdetox.com.ua

На теперішній час дуже популярними є «готові» детокс-програми. Кожного дня Ви приймаєте нову порцію смачних і корисних готових соків, що дозволяє не задумуватись над своїм раціоном у період детоксу.

Для виготовлення детокс-програм використовують свіжі овочі та фрукти, з яких за сучасною технологією холодного віджиму  виготовляють корисні та смачні фруктово-овочеві соки та коктейлі. Технологія холодного віджиму передбачає нагрівання соків до температури 35 °С, що  дає можливість зберегти в 3 рази більше вітамінів, ніж при традиційному вичавлюванні.

Вибір детокс-програми залежить від Ваших цілей та ступеня підготовленості організму.

Детокс-програма 3 дні – для тих, хто тільки відкрив для себе такий метод очищення.

Детокс-програма 5 днів – для тих, хто бажає більш глибокого очищення організму від токсинів.

Детокс-програма 10 днів – для тих, хто прагне максимально хорошого результату і зниження ваги до 5 кг.

Читайте також: “Як їсти солодощі і при цьому не набирати ваги?”

Переваги детокс-програми

– зниження ваги від 2 до 6 кг;

–  покращення самопочуття;

–  зміцнення імунітету;

–  омолодження (пружність шкіри, природний рум’янець, здорові нігті та волосся);

–  комфортно переноситься людським організмом, не залишаючи його динаміки і енергії;

–  після детоксу організм відвикає від перекусів, а харчування стає більш свідомим.

Поради для тих, хто таки вирішив очистити свій організм за допомогою детокс-програми

Щоб процес очищення проходив легше, а ефективність збільшилась, за декілька днів до детоксу Вам потрібно підготувати свій організм. Відмовтесь від споживання червоного м’яса, молочних продуктів, смаженого, солодощів, кави і алкоголю. Побудуйте свій раціон на фруктах і овочах.

Плануйте детокс у будні в робочий час. На вихідних важко зосередитись і спокуса перекусити чимось смачненьким на власній кухні значно більша.

Обов’язково користуйтесь трубочками. Адже, холодний віджим дозволяє отримати з овочів і фруктів не тільки велику кількість вітамінів і мінералів, але й кислот, які впливають на зубну емаль, в результаті може відчуватись чутливість.

Відсутність твердої їжі – це стрес для організму, а тому будьте готові до поганого настрою та надмірної дратівливості на початку детоксу.

Знайдіть можливість завершити Ваш день прогулянкою на свіжому повітрі, плаванням, масажем, походом в сауну чи заняттями йоги (ті, хто займається йогою, можуть зробити спеціальний комплекс вправ для покращення роботи шлунку). Прості вправи не навантажать надміру м’язи та суглоби і посприяють тонізації, а не нарощуванню м’язової тканини.

Негазована вода і зелений час – все, що дозволяється вживати під час детоксу. Пити цих напоїв потрібно багато!

Перехід  на звичне харчування після детоксу повинен бути плавний. Вживайте рослинну їжу, яка легко засвоюється і добре сприймається нашим організмом.

Читайте також: “10 типових помилок у тренажерній залі”

 Детокс-програма в домашніх умовах

Фото: http://wowdetox.com.ua
Фото: http://wowdetox.com.ua

Свіжовичавлені соки, зелені салати, смузі і супи-пюре, які не піддається або майже не піддається тепловій обробці – ось Вам і рецепт детокс-програми в домашніх умовах, яка передбачає не тільки вживання корисних продуктів, але й нешкідливі способи їх приготування.

В світі, до речі, вже давно використовують шнекові соковижималки холодного віджиму, які здатні віджимати сік пресовим методом не нагріваючи і не окислюючи!

І не варто забувати, що детокс – це не тільки їжа і напитки, але й маски для тіла і ароматичні ванни, які забезпечать Вашому організму комплексне очищення.

Ми звикли до комфорту, улюбленої їжі, яка часто сильно відрізняється від здорового раціону. Не любимо і не хочемо почувати себе обмеженими і в чомусь собі відмовляти. Завдяки детоксу, розвантажувальним дням, фізичним навантаженням, ми тренуємо в собі силу волі та  самоконтроль, які є так необхідні під час щоденних стресів.

Читайте також: “Буденні звички, через які люди набирають вагу”

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!