Краса та здоров'яБуденні звички, через які люди набирають вагу

Чому зайві кілограми не зникають? Можливо причини зайвих кілограмів ховаються не в їжі?

Буденні звички, через які люди набирають вагу

Припустимо, що Ви стараєтесь дотримуватись правильного харчування. Обмежуєтесь у споживанні солодкого, мучного і практично не вживаєте жирної їжі. Їсте чотири чи п’ять разів на день, але все рівно відчуваєте, що Ваша вага не зменшується. Задаєтесь питанням: Як це можливо? Чому зайві кілограми не зникають? Відповідь проста: Можливо причини ховаються не в їжі? Мова зараз йде навіть не про заняття спортом, це вже аксіома – твердження, яке не потребує доведення, а про буденні звички, які не стосуються харчування і заважають Вам скинути зайві кілограми та нарешті отримати фігуру своєї мрії.

Витрачаємо енергії менше, ніж накопичуємо

Або їмо не багато, але рухаємось ще менше. Раціон людини залежить від її способу життя. Якщо Ваш день нагадує схему: ранок – сніданок – транспорт – робота – обід – робота – знову транспорт – дім – вечеря – телевізор, то навіть якщо Ви будете їсти порціями семирічної дитини, Ваша вага зменшуватись не буде. Під час такого розпорядку дня, організм не має де і як спалювати калорії. Оправданням не може бути навіть активна розумова діяльність. Проаналізуйте свій день, попробуйте оцінити скільки Ви накопичуєте енергії, а скільки витрачаєте. Якщо результат буде «більше рівне» в сторону накопичення, то треба точно треба щось змінювати, а саме – не зменшувати порції, а зробити свій ритм життя більш активнішим.

Сидимо всюди, де можна присісти

Як правило, сидячий спосіб життя нав’язує нам робота. З цим нічого не вдієш, адже працювати, звісно, що потрібно. Але ж п’ятихвилинні перерви після кожної години роботи ніхто не відміняв. Маючи вільну хвилину, не спішіть діставати свій телефон чи планшет і невпинно водити по ньому пальцем в пошуках невідомо чого. Краще встаньте зі свого робочого місця, випряміть спину і пройдіться по кабінету. Віддавайте перевагу сходам, а не ліфтам. Перестаньте вважати, що ходіння по сходах це марна трата часу. Сприймайте це як гарну розминку для  Вашого організму. Є гарна українська приказка: «Від сидіння не будеш ні здоровим, ні багатим, тільки череватим!».

Читайте також: “10 типових помилок у тренажерній залі”

Хронічно не висипаємось

Не шкодуєте свій організм, не даєте йому можливість гарно відпочити та відновити сили під час сну – він платить Вам зайвими кілограмами. Це вже давно доведений факт. Причиною є гормональні зміни Вашого організму при хронічному невисипанні. Крім цього, якщо Ви лягаєте спати вже далеко за північ, шанс «повечеряти» чи перекусити вночі дуже великий. Наступного дня Ви точно будете відчувати млявість і сонливість, підтримувати бадьорість будете кавою, і це точно буде не той день, коли Ви підете в спортзал чи займетесь фізкультурою вдома.

Ліки як причина зайвих кілограмів

Часто причина надмірної ваги може скриватись саме у прийманні ліків. Деякі антидепресанти, нейролептики, бета-блокатори, що знижують тиск, не кажучи вже про систему гормональних препаратів – все це, безумовно, може спричиняти зайві кілограми. Але тут теж не варто все пускати плисти за течією. Для початку визначити, чи дійсно Внам потрібно вживати ті, чи інші ліки, чи це просто наша звичка при першій підозрі на симптоми тягнутись до аптечки. Якщо ж проблема здоров’я дійсно існує і без ліків не обійтись, не бійтесь спробувати замінити один засіб на інший, попередньо, звісно, що проконсультувавшись з лікарем. На теперішній час, медичних препаратів є більш, ніж достатньо, тому у Вас є шанс підібрати ліки, які будуть допомагати так, як і попередні, але менше впливатимуть на Вашу вагу.

Згорблена постава та сутулість

Людина, випрямивши спину, автоматично втягує живіт і фігура виглядає більш підтягнутою. І навпаки, сутулячись, м’язи живота розслабляються, а сам живіт виглядає обвислим і сильно випирає вперед. Що ж стосується ходи та постави, то навіть дуже худа людина, у згорбленому, скрученому вигляді ніколи не буде гарно виглядати. Притуліться спиною до стіни, опустіть плечі, витягніться за маківкою вверх, зафіксуйте тіло в такому положенні та повертайтесь до своїх справ. Регулярне виконання цієї легкої вправи допоможе Вам позбутися звички сутулитись  і зробить Вашу фігуру більш привабливою.

Поспостерігайте і проаналізуйте свої щоденні звички, може саме вони заважають Вам скинути пару зайвих кілограмів.

Читайте також: “Йога вдома – це легше, ніж Вам здається

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!